کد خبر: ۲۳۳۹۹۴
تاریخ انتشار: ۲۰:۱۲ - ۲۶ مرداد ۱۳۹۸
به گزارش جنوب نیوز، حواشی این روزهای باشگاه استقلال، استعفای استراماچونی سرمربی ایتالیایی آبی پوشان پایتخت و نقل و انتقالات این تیم لیگ برتری باعث شد تا دوباره علی خطیر معاون مستعفی باشگاه استقلال با انتشار پیامی در اینستاگرام به این موضوع واکنش نشان دهد.

خطیر، معاون مستعفی ورزشی سابق استقلال نوشت:

"با سلام و درود به همه هواداران فهیم باشگاه استقلال
حتما در جریان خبرها و اتفاق‌های چند روز گذشته هستید. من هم مثل همه هوادارهای راستین و دوست داشتنی استقلال نگرانم.
با توجه به هجمه و حواشی به وجود آمده در خصوص سرمربی تیم بزرگ استقلال، آقای استراماچونی از شما هواداران عزیز می‌خواهم اتحاد خودتان را حفظ کنید و پشت تیم خود باشید چرا که هیچ نامی بزرگتر از نام استقلال نیست.
خدمت همه طرفداران استقلال باید این نکته را یاد آوری کنم که استراماچونی یک سرمربی حرفه‌ای با تفکرات حرفه‌ای و شفاف است. مربی که برای تیمش، کادرش و هواداران ارزش ویژه‌ای قائل است. با شناختی که از او دارم باید بگویم که آندره آ، انتظاراتی دارد که غیرمعقول نیست.
متاسفانه در فضای مجازی و در برخی گروه‌ها و کانال‌های تلگرامی و همچنین صفحات اینستاگرامی عنوان شده بنده دنبال سهم خواهی از باشگاه هستم در صورتی که این موضوع صحت ندارد. اگر من سهم خواه بودم هرگز استعفا نمی‌دادم.
به خواست شما هواداران عزیز و چند دوست و پیشکسوت استقلال، قصد کمک و مداخله در جریان اتفاق‌های آقای استراماچونی را داشتم که مدیریت باشگاه صلاح دانستند که بنده در این موضوع ورود نکنم. انشاالله با درایت مدیریت باشگاه در جلسه روز یکشنبه با تعامل طرفین آقای استراماچونی در استقلال خواهند ماند و استقلال با سرمربی بزرگ و نامی خود، بهترین نتایج را خواهد گرفت و باعث خوشحالی و شادمانی شما هواداران عزیز خواهند شد.
تاکید می‌کنم همه هواداران پشت باشگاه، سرمربی و بازیکنان تیم خود باشند.
به امید موفقیت باشگاه استقلال”

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: