کد خبر: ۲۳۳۹۱۶
تاریخ انتشار: ۱۴:۰۳ - ۲۲ مرداد ۱۳۹۸
مسئول بخش اطاق عمل بیمارستان فوق تخصصی قلب بوشهر خبر داد
مسئول بخش اطاق عمل بیمارستان فوق تخصصی قلب بوشهر گفت: انواع اعمال جراحی قلب حتی در روزهای تعطیل در این بیمارستان انجام می شود که دو عمل جراحی قلب باز در روز عید قربان امسال نیز در این راستا بوده است.
به گزارش جنوب نیوز، زینب سلیمانی ظهر امروز در گفتگو با خبرنگاران در بوشهر اظهار داشت: با ساخت مرکز آموزشی درمانی فوق تخصصی قلب بوشهر در اواسط دهه هشتاد یکی از مهم‌ترین نیازهای استان بوشهر در عرصه‌ درمان برآورد شده است.

وی افزود: اگرچه زحمات دکتر شفیعی فوق تخصص جراح قلب و معاون وقت درمان دانشگاه علوم پزشکی برای راه اندازی این بیمارستان در اذهان عمومی به عنوان یک اقدام مفید ، ماندگار شده است اما تلاش ها دکتر کشمیری ریاست وقت این بیمارستان برای اجرای طرح های توسعه ای تمامی بخش های بیمارستان و به خصوص بخش جراحی قلب در سال های 92 و 93 قابل اغماض نیست .

مسئول بخش اطاق عمل بیمارستان فوق تخصصی قلب بوشهر تصریح کرد: وجود تیمی متخصص از پزشکان جراح قلب به همراه کادری آموزش دیده به عنوان دستیاران جراحی این مرکز سبب شده که اطاق عمل بیمارستان فوق تخصصی قلب در طول هفت روز هفته فعال باشد.


سلیمانی ادامه داد: روزانه شاهد انواع اعمال جراحی قلب باز و اعمال جراحی مرتبط با قلب در بیمارستان فوق تخصصی قلب بوشهر در 24 ساعته هستیم که با تلاش های کادر درمانی این بیمارستان انجام می شود.

وی با اشاره به انجام جراحی های قلب در این بیمارستان حتی در روزهای تعطیل، عنوان کرد: روز گذشته و هم زمان با عید سعید قربان، دو عمل جراحی قلب باز در ساعات 07:50 و 08:15 دقیقه در دو اطاق عمل این بیمارستان انجام شد که هر دو بیمار در شرایط خوب پس از اعمال جراحی به سر می برند.

مسئول بخش اطاق عمل بیمارستان فوق تخصصی قلب بوشهر ادامه داد: کارکرد خوب این مرکز که با کمترین میزان دریافتی از بیماران قلبی و بدون گرفتن هر نوع هزینه ای خارج از تعرفه های دولتی ( زیرمیزی ) خدمات خوبی را به آنها ارائه می کند سبب شده که اطاق عمل های این بیمارستان حتی تا سه شیفت روزانه نیز فعال باشند.


سلیمانی یادآور شد: در کنار برخوردهای خوب و مناسب با مراجعین توسط بخش های مختلف درمانی و اداری این بیمارستان، یکی از عمده ترین دلایلی که سبب اعتماد وسیع مردم استان بوشهر و حتی شهرهای مجاور این استان به مرکز فوق تخصصی قلب بوشهر شده ،کیفیت بالا و به روز اعمال جراحی قلبی است که سبب شده بیماران پس از گذراندن دوران نقاهت با سلامت فعالیت های روزمره را از سر بگیرند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: