کد خبر: ۲۳۳۸۰۷
تاریخ انتشار: ۱۴:۰۹ - ۱۵ مرداد ۱۳۹۸
به دنبال یک تبلیغ کنسرت
به گزارش جنوب نیوز، عيسي سليميان خواننده بوشهري كه در شب شهادت امام جعفر صادق(ع) اقدام به تبليغ كنسرت در صفحه اینستاگرام خود كرده بود با انتشار متنی، عذرخواهي کرد.

متن منتشر شده توسط وي به شرح زير است:

در پي حاشيه هاي اخير كه باعث رنجش و سو تفاهم براي برخي شده لازم است كه به عرض برسانم اينجانب عيسي سليميان نوه مشهدي ماشالله سليميان هستم كه باني حسينيه و مسجد معروف باغ زهرا با نام مشهدي ماشالله (مشتی ماشالله) است .

در كنار امرار معاش از موسيقي و نعمت خداداي صدا و هنر در امور مذهبي نيز مثل ساير مردم در ايام محرم و صفر مشغول خدما ميشوم از پدر بزرگ تا مرحوم پدرم و اكنون عمويم باني حسینیه و خدمت گذار دستگاه عزاداري اباعبدالله حسين (ع) بوديم و هستيم، بنده هم سابقه پيش خواني و هم نوحه خواني و خادمی و مسجد حاج خيرالله دارم و اكنون هم مسول سيستم صوت حسینیه خان بندر ريگ در دهه اول محرم هستم.

اکنون وظیفه خودم می دانم به عنوان شیعه و مرید اهل بیت ،اگر حرف و صحبت من باعث رنجش پيرغلامان حسيني ، بزرگان، خانواده شهدا و یا هر فرد دیگر شده رسما عذر خواهي مي كنم.

اعتراف به اشتباه نه تنها كوچكي ندارد بلكه مردي مي خواهد و اكنون با سربلندي معترف اشتباه در رساندن مفهوم پيام هستم وگرنه بر كسي پوشيده نيست كه از كودكي تا كنون خدمتكار عزاي سالار شهيدان بوده و هستم، باشد كه همه ما در راه مستقيم باشيم.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: