کد خبر: ۲۳۳۷۳۳
تاریخ انتشار: ۰۷:۲۴ - ۱۴ مرداد ۱۳۹۸
تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس امروز با اضافه شدن سیامک نعمتی پیگیری شد.
به گزارش جنوب نیوز، تمرین تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت 18 امروز (یک‌شنبه) در ورزشگاه شهید کاظمی آغاز شد. در ابتدا کالدرون و پزشک تیم جمع خبرنگاران آمدند و پاسخگوی سوالات آنها بودند. جلسه تمرینی امروز به دلیل مصاحبه کالدرون با استقبال گسترده رسانه‌های تصویری و نوشتاری همراه بود که همین موضوع باعث تعجب سرمربی آرژانتینی شده بود.

کالدرون که برای رعایت نظم در حین مصاحبه اصرار دارد امروز نیز از خبرنگاران درخواست داشت که سوالاتشان را کوتاه مطرح کنند.

در ادامه با ورود بازیکنان به داخل زمین، تمرین رسماً آغاز شد. بازیکنان ابتدا زیر نظر مربی بدنساز مشغول به دویدن دور زمین شدند و در ادامه کار با توپ را در دستور کار خود قرار دادند.

هواداران با ورود بازیکنان به شدت سید جلال حسینی را تشویق کردند. پیش از این بحث گرفته شدن کاپیتانی از این بازیکن مطرح شده بود و این تشویق هواداران را نمی‌توان به این موضوع بی ربط دانست. در ادامه هواداران بعد از تشویق کالدرون و کریم باقری شروع به تشویق سایر بازیکنان کردند.

کالدرون در تمرین امروز حرکات بازیکنان را به شدت زیر ذره‌بین قرار داده بود و بارها به آنها بابت جدی گرفتن و اجرای صحیح تمرینات تذکر داد. در بخش دیگر تمرین بازیکنان به چهار دسته تقسیم شدند و در چهار دروازه‌ تمرین شوت زنی انجام دادند، به این ترتیب که ابتدا بازیکنان تمرینات کوتاه استقامتی با وزنه یا پرش را سپری کرده و در ادامه اقدام به شوت زنی می‌کردند.

محمد انصاری که در تمرین وزنه صبح امروز غایب بود در تمرین عصر حاضر شد و در کنار سایر بازیکنان به تمرین پرداخت.

سیامک نعمتی که در اردوی ترکیه از ناحیه بینی آسیب دید و مدتی غایب اردوی سرخپوشان بود، امروز به ورزشگاه کاظمی آمد و به طور اختصاصی تمرین کرد.

حسین ماهینی نیز که به تازگی به تمرینات پرسپولیس بازگشته است  امروز در کنار سیامک نعمتی به انجام تمرینات اختصاصی زیر نظر مربی بدنساز پرداخت.

به دلیل گرمای بیش از حد هوا کالدرون در بازده‌های زمانی کوتاه به بازیکنان برای نوشیدن آب استراحت می‌داد.

تمرینات با حرکات ترکیبی که به سانتر از جناحین ختم می‌شد ادامه پیدا کرد. در یکی از صحنه‌های این تمرین وحید امیری در موقعیتی که داشت به علیرضا بیرانوند یک گل چیپ زد که این صحنه مورد توجه هواداران قرار گرفت. در ادامه امیری بابت این گل از بیرانوند عذرخواهی کرد.

در بخش دیگر تمرین بازیکنان به دو گروه تقسیم و در نیمی از زمین به انجام بازی درون تیمی پرداختند.

حدود 200 تماشاگر تمرین امروز سرخپوشان را از نزدیک نظاره‌گر بودند.

منبع: تسنیم
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: