کد خبر: ۲۳۳۷۱۳
تاریخ انتشار: ۰۸:۲۳ - ۱۳ مرداد ۱۳۹۸
کلیپی در شبکه های اجتماعی در حال انتشار است که در آن ادعا شده، دختری جوان در حادثه واژگونی خودرو در خیابان شریعتی شیراز موسوم به معالی‌آباد کشته شده و دلیل این حادثه را تعقیب و گریز پلیس گفته اند، موضوعی که پلیس، آن را نادرست می داند.
به گزارش«جنوب نیوز» به نقل از ایرنا؛ در این کلیپ ادعا شده است که در پی اخطار پلیس امنیت اخلاقی به خودروی حامل این دختر جوان، این خودرو واژگون شده است.

فرمانده انتظامی فارس ادعای طرح شده در این کلیپ را نادرست خواند و گفت:‌ پلیس فارس هیچ‌گاه در موارد مرتبط با امنیت اخلاقی و تخلفات رانندگی، متخلفان را تعقیب نمی‌کند.

سردار سرتیپ دوم رهام بخش حبیبی در گفت و گو با ایرنا افزود:‌ عملیات تعقیب و گریز پلیس تنها در ارتباط با خودروهای حامل سلاح، مواد مخدر و نیز خودروهای سرقتی صورت می‌گیرد و در پیوند با سایر جرائم از دیگر ساز و کارهای تعریف‌شده در قانون اعمال قانون می‌شود.

وی ضمن تاکید بر لزوم پایبندی رانندگان و سرنشینان خودروها به قوانین جمهوری اسلامی ایران از جمله حجاب،‌ تاکید کرد:‌ تعقیب و گریزی در ارتباط با خودروهایی که سرنشینان آنها حجاب را رعایت نکرده باشند، صورت نمی‌گیرد و از این رو، ادعای مطرح شده در شبکه‌های اجتماعی نادرست است.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: