کد خبر: ۲۳۳۴۶۷
تاریخ انتشار: ۰۸:۰۴ - ۰۵ مرداد ۱۳۹۸
علیرغم اینکه پنجمین دوره انتخابات شورایاری‌ها از ساعت ۸ صبح آغاز شده است، بازدیدهای میدانی نشاندهنده این است که شهروندان استقبالی از این انتخابات نداشته‌اند.
به گزارش جنوب نیوز، پنجمین دوره انتخابات شورایاری‌ها از ساعت 8 صبح آغاز شد. این انتخابات در 352 محله و در 1704 صندوق برگزار خواهد شد.

به گفته محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران این انتخابات بر اساس آیین‌نامه انتخابات‌ها احتمال دارد در دو مقطع دو ساعته تمدید شود.

بر همین اساس نتایج پنجمین دوره انتخابات شورایاری‌ها دو ساعت بعد از زمان برگزاری انتخابات (ساعت 22) اعلام خواهد شد.

 با توجه به عملکرد ضعیف مدیریت شهری اصلاح‌طلبان در پی حدود 2 سال گذشته و عدم توجه شورای شهر و شهرداری تهران به مشکلات شهروندان در محلات و مناطق و همچنین بایکوت کردن شورایاری‌ها در دو سال گذشته؛ شهروندان استقبال کمی از این انتخابات داشته‌ اند.

در حالیکه حدود 2:30 از زمان آغاز انتخابات شورایاری‌ها می‌گذرد، تعداد بسیار اندکی از شهروندان با حضور در شعب رای اقدام به رای دادن کرده‌اند.

بر اساس مشاهدات از چند شعب رای تا به این لحظه هیچ کس در شعب رای حاضر نشده‌اند و حتی در شعبه رایی که محسن هاشمی حضور پیدا کرد تنها یک نفر آن هم از مجموعه هیئت نظارت اقدام به رای دادن کرده بود و این عدم استقبال شهروندان به این انتخابات نشان از گلایه و انتقاد از مدیریت شهری دارد.

منبع: تسنیم
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: