کد خبر: ۲۳۲۹۱۴
تاریخ انتشار: ۱۲:۲۴ - ۱۷ تير ۱۳۹۸
فنرباغچه‌ برای صیادمنش یک آپارتمان اجاره کرده با این حال طبق قواعد باشگاه او هر روز صبح مانند یک کارمند راهی تمرین می‌شود و تا عصر در باشگاه می ماند.
اللهیار صیادمنش
به گزارش جنوب نیوز، اللهیار صیادمنش، مهاجم فصل قبل استقلال این روز‌ها دوران جدیدی از فوتبالش را آغاز کرده است. او از روزی که با باشگاه فنرباغچه قرارداد بسته، طبق قوانین این باشگاه حرفه‌ای‌تر از قبل زندگی می‌کند.
مصاحبه ممنوع
او که در استقلال با محدودیت‌های خاصی برای مصاحبه با رسانه‌ها مواجه بود، در باشگاه جدیدش اصلاً حق مصاحبه کردن خارج از هماهنگی‌های مربوطه با باشگاه را ندارد. او در قراردادش زیر برگه‌ای را امضا زده که همه این محدودیت‌ها در آن لحاظ شده است.
 
زندگی کارمندی جوان ۱۸ ساله
باشگاه برای اللهیار یک آپارتمان اجاره کرده اما او هر روز صبح مانند یک کارمند راهی محل باشگاه می شود و تا عصر از آن خارج نمی‌شود. او حتی صبحانه اش را هم در باشگاه می‌خورد و وعده‌های بعدی ناهار و میان وعده‌هایش را هم مهمان فنرباغچه است.

  مترجمی که کاشف اللهیار بود
پیرو انتشار خبر دلخوری از حضور بهراد لطفی در باشگاه فنرباغچه که در تصاویر حضور اللهیار در این باشگاه دیده شده با پدر اللهیار حرف زدیم. او در این ارتباط گفت: «این فرد از زمانی که اللهیار در جام جهانی نوجوانان بازی می‌کرد، او را زیر نظر داشت و همین فرد بود که می‌خواست دو سال قبل او را به گالاتاسرای ببرد که شرایط مهیا نشد و فصل پیش هم می‌خواست اللهیار را به باشاک شهیر انتقال بدهد تا در نهایت کار انتقالش به فنرباغچه از طریق او انجام شد».
صیادمنش گفت: «در واقع او کاشف اللهیار بود و در این مدت هم به عنوان مترجم همه کار‌های اللهیار را ردیف کرده است. او قبلاً از طرفداران بشیکتاش بوده ولی همراهی اللهیار هیچ ربطی به مسائل اینچنینی ندارد».
 
معلم ترکی استانبولی
باشگاه فنرباغچه با وجود تسلط نصفه و نیمه اللهیار به زبان انگلیسی برای او معلم زبان ترکی استانبولی استخدام کرده تا ظرف یکی، دو ماه قواعد مکالمه‌های عامیانه را بیاموزد.
منبع: روزنامه خبر ورزشی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: