کد خبر: ۲۳۲۸۶۳
تاریخ انتشار: ۱۱:۲۳ - ۱۶ تير ۱۳۹۸
محمود اسلامیان عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال در یک برنامه تلویزیونی از دولت خواست به فوتبال اهمیت بیشتری بدهد.
به گزارش«جنوب نیوز» به نقل از تابناک؛ این مشاور اصفهانی مهدی تاج در شبکه سه گفت: خواهشم از دولت و آقای روحانی این است که در حالی که میلیون‌ها نفر در ایران در یک مسئله به نام فوتبال همه با هم اتفاق نظر داریم و وقتی تیم ملی صعود می‌کند، همه قومیت‌ها یکدل می‌شود، به فوتبال اهمیت بیشتری بدهند.

وی در پاسخ به اینکه چرا نمی‌شود درآمدزایی بین المللی باشگاه‌ها را از فیفا گرفت، تصریح کرد: به هر حال ما در تحریم به سر می‌بریم و فدراسیون ۹ میلیون دلار طلب دارد و باید در این خصوص مذاکره کنیم. ما باید منسجم بایستیم و راهکار پیدا کنیم. خواهش من از دولت این است که واقعا به فوتبال توجه کنند.

اسلامیان در ادامه نام بابک زنجانی را برد و گفت: این فرد می‌آید بدون هیچ ریشه‌ای ۲.۸ میلیارد دلار را می‌برد. شما پول را ضربدر ۱۳ کن، می‌شود ۴۰ هزار میلیارد تومان. ما هر سال برای باشگاه‌ها حداکثر هزار میلیارد خرج می‌کنیم. به اندازه ۴۰ سال هزینه فوتبال ما را یک بچه برمی دارد و می‌برد.» وی در بخش دیگری از سخنانش درباره خصوصی‌سازی تصریح کرد: خصوصی‌سازی به اعتقاد من تا بحث‌های اقتصادی باشگاه‌ها حل نشود، ممکن نیست. اگر از من بپرسید مهم‌ترین چالش باشگاه‌ها چیست؟ می‌گویم دولتی بودن. ما متاسفانه نقشه عمل نداریم و جزئیات را مشخص نمی‌کنیم.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: