کد خبر: ۲۳۲۴۵۷
تاریخ انتشار: ۱۳:۴۵ - ۰۴ تير ۱۳۹۸
آیاندا پاتوسی، هافبک اهل آفریقای‌جنوبی استقلال هنوز تن به تمدید قرارداد با این باشگاه نداده است.
به گزارش جنوب نیوز، ماجرا‌های استقلال و آیانداپاتوسی هر روز شرایط ویژه و خاصی پیدا می‌کند و به نوعی، شبیه به طرح زوج و فرد سابق در تهران شده است.

در روز‌های زوج، پاتوسی و مدیربرنامه هایش اعلام می‌کنند که دیگر با استقلال همکاری نمی‌کنند و در روز‌های فرد، خبر از توافق دوباره با این بازیکن می‌شنویم. در روز‌های فرد می‌گویند بودجه کافی فراهم شده، پاتوسی و باشگاه آفریقای جنوبی تخفیف داده اند، اوضاع گُل و بلبل است و هافبک آبی‌ها، می‌ماند، اما روز‌های زوج، همه چیز برعکس می‌شود. نه خبری از تخفیف و توافق است، نه ادامه دادن به مذاکرات!

شرایط پاتوسی وقتی عجیب‌تر می‌شود که ارقام گفته شده از سوی مدیران مختلف باشگاه استقلال برای تمدید قرارداد با این بازیکن فرق دارد. یک نفر از توافق ۳۵۰ هزار دلاری سخن می‌گوید و دیگری از توافق ۷۰۰ هزار دلاری. حتی در مورد اخذ رضایتنامه پاتوسی از باشگاه کیپ تاون آفریقای جنوبی نیز اظهارنظر‌های متفاوتی می‌شنویم.

نگرانی اصلی اینجاست که ماجرای مذاکره با پاتوسی در این هفته‌ها، دقیقاً شبیه به ماجرای مذاکره مدیران پیشین باشگاه استقلال با مامه تیام و سرور جپاروف قبل از شروع فصل گذشته رقابت‌ها شده است. مدیران وقت باشگاه نیز، آن قدر زمان را از دست دادند که هر دو بازیکن خارجی و موثر تیم، از ایران و استقلال دور شدند و حالا هم انگار اتفاقاتی نظیر آن در حال رقم خوردن است. بدون شک از دست دادن پاتوسی می‌تواند تبعات بدی برای باشگاه داشته باشد.

منبع: روزنامه خبر ورزشی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: