کد خبر: ۲۳۲۴۲۶
تاریخ انتشار: ۰۸:۱۴ - ۰۴ تير ۱۳۹۸
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر گفت: طی سه ماه ابتدای سال جاری 191 موردتصادف و واژگونی خودرو با 258 کشته و مصدوم در شهرستان به اورژانس 115 گزارش شده است.
بهار خونین جاده‌های «دیر» با 258 کشته و مصدوم

به گزارش جنوب نیوز؛ احمد آخوندی شامگاه دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان دیر اظهار داشت: در سه ماه نخست سال جاری 191 مورد تصادف در شهرستان دیر رخ داده است که از مجموع این تعداد تصادف صورت گرفته 249 نفر مصدوم و 9 نفر نیز بر اثر شدت جراحات وارده فوت کردند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر با اشاره به تصادفات جاده‌ای در محورهای مواصلاتی شهرستان ، بیان کرد: جاده ساحلی دیر بردخون با 28 مورد تصادف و واژگونی خودرو با 46 مصدوم و هفت نفر فوتی کشنده‌ترین جاده طی این مدت در شهرستان دیر بوده است.

وی اضافه کرد : در بزرگراه بوشهر به کنگان در محدوده شهرستان دیر 27 فقره تصادف با 53 مصدوم و دو نفر فوتی و در جاده ریز به دوراهک یک فقره تصادف و یک مصدوم گزارش شده است.

آخوندی ادامه داد: در محور میانی دیر به آبدان نیز یک واژگونی منجر به فوت صورت گرفت که در آن تنها سرنشین خودرو در آتش سوخت.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر با بیان اینکه پنج پایگاه اورژانس 115 با شش کد در این شهرستان فعالیت دارد ، خاطرنشان کرد: تمامی هشت آمبولانس فعال در ناوگان اورژانس 115 این شهرستان، mICU و مجهز به ست زایمان است و 40 نیرو شامل امدادگر و تکنسین فوریت‌های پزشکی در این پایگاه‌ها فعالیت دارند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: