کد خبر: ۲۳۲۱۴۴
تاریخ انتشار: ۱۱:۳۶ - ۲۷ خرداد ۱۳۹۸
اسطوره فوتبال آرژانتین طبق معمول از تیم ملی کشورش به خاطر کسب نتایج ضعیف انتقاد کرد و این بار آتشین‌تر از قبل بود.
به گزارش«جنوب نیوز» به نقل از تسنیم؛ باخت ۲ بر صفر تیم ملی آرژانتین مقابل کلمبیا در نخستی بازی‌اش در مرحله گروهی کوپا آمه‌ریکا ۲۰۱۹ برزیل کام هواداران این تیم را تلخ کرد اما در این میان دیه‌گو مارادونا اسطوره این تیم به سکوت و انتظار برای دیدن یک بازی بهتر از ملی‌پوشان کشورش بسنده نکرد و از خجالت آنها درآمد.

مارادونا که از زمان برکناری خودش از سرمربیگری تیم ملی آرژانتین (پس از جام جهانی ۲۰۱۰) تقریباً از همه سرمربیان بعدی این تیم ایراد گرفته است، این بار هم نارضایتی خود را در گفت‌وگو با شبکه TyC Sports آرژانتین صریحاً ابراز داشت.

او گفت: امروز دیگر شما می‌توانید فکر کنید که تیمی مانند تونگا هم می‌تواند ما را شکست دهد. این آرژانتین پرستیژی داشت که ما با چنگ و دندان آن را به دست آوردیم. یادتان هست زمانی که ما مقابل پرو (پیروزی ۲ بر یک در انتخابی جام جهانی ۲۰۱۰ در وقت‌های تلف شده) جنگیدیم. از آنها (انگیزه و تعصب) چه مانده است؟ پس تعصب نسبت به پیراهن چه می‌شود؟ احساس چه می‌شود.

مارادونا که اخیراً به دلیل مشکلات جسمانی دست از هدایت تیم دسته دومی دورادوس مکزیک کشید، در روزهای آتی قرار است که تحت عمل‌های جراحی قرار بگیرد و مشخص نیست که چه زمانی بتواند مربیگری را از سر بگیرد.

تیم ملی آرژانتین پس از قبول باخت مقابل کلمبیا، در بازی دوم خود در کوپا آمه‌ریکا، بامداد پنجشنبه به مصاف پاراگوئه می‌رود.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: