کد خبر: ۲۳۲۰۰۱
تاریخ انتشار: ۱۲:۵۱ - ۲۴ خرداد ۱۳۹۸
شورای هیئات مذهبی استان بوشهر در بیاینه ای حرکت اخیر سازمان فرهنگی تفریجی شهرداری بندر بوشهر در استفاده از شخصیت های معلوم الحال رژيم طاغوت در قالب تبلیغات میدانی سومین دوسالانه ملی جایزه ادبی بوشهر را به شدت محکوم کرد.
به گزارش جنوب نیوز، شورای هیئات مذهبی استان بوشهر در بیاینه ای حرکت اخیر سازمان فرهنگی تفریجی شهرداری بندر بوشهر در استفاده از شخصیت های معلوم الحال رژيم طاغوت در قالب تبلیغات میدانی سومین دوسالانه ملی جایزه ادبی بوشهر را به شدت محکوم کرد.

در این بیانیه که نسخه ای از آن به این پایگاه خبری نمابر شده ، آمده است :

انقلاب اسلامی ایران با نگرش اصیل اسلامی و بینش والای حضرت امام خمینی (رحمت الله علیه) برای زدون تفکر و بن مایه های غلط رژيم طاغوتی پهلوی در عرصه های مختلف و به خصوص حوزه فرهنگی شکل گرفته و در طی چهل سال گذشته شاهد تهاجم های گسترده ای از طرف دشمنان این نظام و انقلاب بوده است.

یکی از این تهاجم ها، ارائه الگوی هایی منحوس از شخصیت های سیاسی در قالب شبیخون فرهنگی بوده تا بتواند بر اساس یک شیوه ای نرم به تطهیر آنها پرداخته و ذهنیت جامعه از کارکردهای آنها که خیانت به مردم در دوران عصر پهلوی است را پاک سازی کند.

بر این مبنا در هفته جاری، سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری بندر بوشهر تحت عنوان برگزاری مسابقه ادبی یا سومین دوسالانه ملی جایزه ادبی بوشهر اقدام به استفاده از تصاویر دو سناتور اسبق بوشهری در دوره پهلوی به همراه یک نویسنده نزدیک به هویدا نخست وزیر شاه سابق در معابر عمومی این شهر کرده که نشان از بی توجهی مسئولان شورای شهر و شهرداری بوشهر است.

شورای هیئات مذهبی و جامعه هیاتی استان بوشهر  ضمن محکومیت این اقدام سخیف ضد ارزشی که از آن به مثابه   یک راهبرد و شیوه رسانه ای و فرهنگی دشمن در نبرد نرم علیه انقلاب اسلامی یاد می کند دانستن حقیقت ماجرا و توجه به ابعاد گوناگون آن، هوشیاری و عزم و جدیت عموم مردم و نهادهای نظارتی برای برخورد با این چنین توطئه ها را طلب می کند.

این شورا به سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری بندر بوشهر نیز متذکر می شود که این اقدام خبیثانه شما از طرف امت حزب الله و همیشه در صحنه بوشهر بی جواب نخواهد ماند و باید جوابگوی اعمال خویش باشند  

شورای هیئات مذهبی استان بوشهر از دستگاه های نظارتی خواستار بررسی و چرایی استفاده سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری بندر بوشهر از نمادهای ضد فرهنگ و ضد دینی در قالب تصاویری از شخصیت های معلوم الحال رژيم طاغوت در قالب تبلیغات میدانی سومین دوسالانه ملی جایزه ادبی بوشهر است و انتظار دارد که با خاطیان در چارچوب قانون برخورد کند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: