کد خبر: ۲۳۱۶۳۵
تاریخ انتشار: ۱۲:۱۴ - ۱۳ خرداد ۱۳۹۸
صرافی ملی قیمت دلار را برای امروز دوشنبه سیزدهم خرداد با ۳۵۰ تومان کاهش نسبت به نرخ‌های پایانی یکشنبه، ۱۳ هزار و ۱۵۰ تومان اعلام کرد. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۳ هزار و ۵۰ تومان خریداری می‌کنند.
به گزارش«جنوب نیوز» به نقل از فرارو؛ قیمت فروش یورو، نیز در صرافی‌های بانک‌ها ۳۵۰ تومان کاهش داشت و ۱۵ هزار ۵۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۴ هزار ۹۵۰ تومان است.
 
قیمت یورو و قیمت دلار در بازار امروز دوشنبه ۱۳ خرداد ۹۸


اما قیمت ارز مبادله‌ای؛ براساس اعلام بانک مرکزی نرخ هر دلار آمریکا برای امروز (دوشنبه سیزدهم خرداد ماه) بدون تغییر نسبت به روز گذشته ۴۲ هزار ریال قیمت خورد. همچنین هر پوند انگلیس با افزایش قیمت نسبت به روز گذشته امروز ۵۳ هزار و ۷۹ ریال و هر یورو نیز ۴۷ هزار و ۲۳ ریال ارزش‌گذاری شد

قیمت ارز در بازار آزاد
همان طور که احتمالاً می‌دانید بازار ارز با قیمت‌های متفاوت و گیج‌کننده‌ای روبرو است؛ از نرخ صرافی ملی گرفته تا ارز مبادله‌ای، اما برای من و شما هیچ چیز به اندازه قیمت ارز در صرافی‌های بازار آزاد اهمیت ندارد. اطلاع از اینکه صرافی‌های مختلف قیمت را روی چه عددی تعیین می‌کنند کار سختی است. به هرحال نرخ هر شهر و محله با هم متفاوت است و بسته به تعداد ارز مورد نیاز مشتری می‌تواند تغییر کند.

برای همین در این گزارش متوسط قیمت خرید ارز در صرافی‌ها را در نظر گرفته‌ایم در حالتی که مشتری یک آدم معمولی است و قصد دارد اسکناس‌هایی به ارزش زیر هزار دلار (احتمالا به قصد مسافرت) تهیه کنید.
 
قیمت ارز بازار آزاد (تومان)
مظنه دلار
۱۳۳۵۰
یورو
۱۵۰۴۰
درهم امارات
۳۶۶۰
پوند
۱۷۰۰۵
دلار کانادا
۹۹۶۵
لیر ترکیه
۲۲۹۵
دلار استرالیا
۹۳۵۰
یوان چین
۱۹۵۰


نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: