کد خبر: ۲۳۱۲۳۴
تاریخ انتشار: ۰۱:۰۱ - ۰۳ خرداد ۱۳۹۸
لیست امید تکمیل می شود
سیروس پاک‌فطرت عضو شورای شهر شیراز برای شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی از عضویت شورا استعفاء داد.
استعفاء عضو شورای شهر شیراز برای شرکت در انتخابات مجلس

به گزارش جنوب نیوز، سیروس پاک‌فطرت تنها عضو اصولگرای شورای پنجم شهر شیراز پیش از ظهر امروز استعفا خود را از عضویت شورا در صحن علنی شورای شهر شیراز اعلام کرد.

پاک‌فطرت علت استعفا خود را شرکت در انتخابات پیشرو مجلس شورای اسلامی اعلام کرد.

نوذر امامی به عنوان مخالف گفت: آقای پاک‌فطرت رأی 70 هزار نفر از مردم شیراز را برای عضویت شورا کسب کرده و بهتر است برای احقاق حقوق شهروندان شیراز تلاش کند. وی در مدت حضور در شورا زحمات و تلاش‌های بسیاری داشته است و نظراتش نیز کارساز بوده است و می‌تواند از توان خودش برای آبادانی شهر شیراز استفاده کند.

وی ادامه داد: ممکن است برخی‌ها بگویند اعضای شورا تحمل یک نفر از اصولگرایان را در جمع خودشان نداشتند، اما من می‌خواهم بگویم که اینطور نیست و ما تحمل چندین نفر را داریم.

این عضو شورا با خنده نسبت به پخش کلیپی از پاک‌فطرت در صحن شورا افزود: من تذکر داده بودم که آقای پاک‌فطرت سخنرانی انتخاباتی نکند، ولی این کلیپ هوشمند بودن وی را نشان داد.

سیروس پاک‌فطرت در پاسخ به سؤال دو عضو شورای شهر که علت استعفا را عدم مسؤولیت در کمیسیون‌های شورا عنوان کردند، تصریح کرد: بعد از ارزیابی خودم از 21 ماه فعالیت در شورا اقناع نشدم، چون می‌توانستم در جهت خدمت‌رسانی بهتر عمل کنم، پاسخ من به این سؤال مثبت است.

گفتنی است همه اعضای حاضر در جلسه علنی شورای شهر شیراز به این استعفاء رای مثبت دادند. با این حساب از این پس «سعید نظری» که پیش از این عضو علی‌البدل و رئیس روابط‌عمومی شورای شهر بود، به پارلمان شهری راه می‌یابد تا لیست 13 نفره امید تکمیل شود.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: