کد خبر: ۲۳۱۱۳۴
تاریخ انتشار: ۰۶:۴۵ - ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸
کاپیتان تیم ملی فوتبال کشورمان در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه و جام ملت‌های ۲۰۱۹ امارات، به احتمال فراوان دوباره لژیونر می‌شود.
به گزارش جنوب نیوز، مسعود شجاعی کاپیتان تیم فوتبال تراکتورسازی از وقتی که راهی این تیم شد، در جشن‌های زیادی به خاطر پیروزی‌های تیمش شرکت کرد، اما در نهایت قسمت این طور بود که نتواند با تیم قدرتمند خود، حتی صاحب سهمیه آسیا شود.

شجاعی شب گذشته با انتشار یک پست اینستاگرامی، به نوعی از تراکتوری‌ها خداحافظی کرد. اتفاقی که باعث تعجب اهالی فوتبال بود. به هر حال او قصد جدایی از سرخپوشان را دارد، اما یکی از نزدیکان شجاعی، ماجرای عجیبی برای مان تعریف کرد: «مسعود قبل از اینکه به تراکتورسازی بیاید، در فصل قبل از لیگ هندوستان پیشنهادی به دستش رسید، ولی به خاطر رفاقتی که با مالک باشگاه تراکتورسازی داشت، تصمیم گرفت به لیگ ایران برگردد. حالا دوباره بحث حضورش در لیگ هند مطرح شده و این احتمال وجود دارد در صورت جدایی از تراکتورسازی، راهی هندوستان شود.»

گفتنی است کشور هندوستان چند سالی است در زمینه فوتبال، سرمایه گذاری گسترده‌ای انجام داده تا بتواند با استفاده از تجربه سرشناس‌ترین چهره‌های این رشته، استعدادهای جدیدی کشف و در فوتبال پیشرفت کند.

منبع: روزنامه خبر ورزشی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: