کد خبر: ۲۳۱۱۲۶
تاریخ انتشار: ۰۹:۵۲ - ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸
فرمانده انتظامی شهرستان بوشهر گفت: زن جوانی که با ترفندهای مختلف طلا و زیورآلات کودکان را در شهر بوشهر به سرقت می‌برد دستگیر و به چهار فقره سرقت اعتراف کرد.
به گزارش جنوب نیوز، سرهنگ ابراهیم عرب زاده عنوان کرد: در پی شکایت شهروندی مبنی بر سرقت طلا و زیورآلات فرزند خردسالش در یکی از خیابان‌های شهر بوشهر توسط زنی ناشناس، اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی پلیس جهت شناسایی این سارق آغاز شد.

وی افزود: پس از چند روز بررسی پلیسی و تحقیقات میدانی مشخص شد سارق زنی جوان و باردار اهل یکی از استان‌های همجوار و ساکن بوشهر است.

فرمانده انتظامی شهرستان بوشهر ادامه داد: پس از شناسایی محل اختفای این متهم در منزل پدرش وی دستگیر و یک جفت گوشواره طلا متعلق به شاکی از وی کشف شد.

عرب زاده بیان کرد: با ادامه تحقیقات تکمیلی متهم به چهار فقره سرقت طلاجات کودکان در شهر بوشهر اعتراف و عنوان کرد: طلاهای مسروقه را به دو نفر طلافروش در میدان انقلاب فروخته است که هر دو نفر مال‌خر نیز شناسایی و دستگیر شدند.

وی با بیان اینکه خانواده‌ها از آراستن کودکان خود به زیور آلات و رها کردن آن‌ها در معابر عمومی خودداری کنند افزود: به کودکان خود آموزش دهید که به افراد ناشناس اعتماد نکنند و در اماکن عمومی و اطراف محل سکونت خود کودکان را تنها نگذارید و مراقب آن‌ها باشید.

فرمانده انتظامی شهرستان بوشهر همچنین به طلافروشی‌ها و خریداران طلا هشدار داد که از خرید طلا بدون فاکتور و از افراد مشکوک خودداری کنند.

منبع: باشگاه خبرنگاران
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: