کد خبر: ۲۳۰۹۸۴
تاریخ انتشار: ۰۷:۴۶ - ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۸
پویش مردمی سهم من ، با هدف تامین ۲۰ هزار بسته غذایی برای مددجویان زیر پوشش کمیته امداد استان بوشهر آغاز شد .
به گزارش «جنوب نیوز»؛ رئیس اداره اکرام وایتام  کمیته امداد استان با اشاره به راه‌اندازی پویش مردمی برای تأمین مایحتاج ضروری و افطار اقشار نیازمند در ماه مبارک رمضان گفت: سهم من باهدف تأمین 20 هزار بسته غذایی 200 هزار تومانی برای مددجویان  زیرپوشش کمیته امداد استان بوشهر  اجرا می‌شود.

 محمدمهدی ملاکی افزود : تعداد 6092  فرزند ایتام و محسنین تحت حمایت اداره اکرام میباشد که حداقل مبلغ 200 هزار تومان جهت تهیه بسته غذایی رمضان در نظر گرفته شده است.

ملاکی بیان داشت :از مومنین گرانقدر که قصد کمک در این کار خداپسندانه بصورت نقد و غیر نقد دارند می‌توانند با  اداره اکرام وایتام  کمیته امداد استان بوشهر به   شماره حساب بانک ملت اداره اکرام  4569653214 میتوانید به شماره کارت اکرام 6104337770096996
پرداخت با شناسه عام به شماره 15123739600
البته لازم به ذکر است حامیان نیکوکار که فرزندان ایتام و محسنین تحت حمایت دارند می بایست از شناسه فرزند خود استفاده نمایند.

رئیس اداره اکرام وایتام  کمیته امداد استان  افزود: این نهاد در نظر دارد در ماه مبارک رمضان اقدامات ارزشمندی را با مشارکت و همکاری نیکوکاران برای خدمت به جامعه هدف زیر پوشش و نیازمندان جامعه انجام دهد و از تمامی ظرفیت‌های موجود به‌ویژه مراکز نیکوکاری، سپاه و بسیج، اداره اوقاف و امور خیریه، کانون مساجد، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، شورای اسلامی شهر و روستا، شورای زکات روستاها و دهیاری‌ها، برای خدمت‌رسانی بهتر به نیازمندان استفاده کند.

ملاکی  با اشاره به برگزاری جشن رمضان در شهرستان‌ها بیان کرد: جشن رمضان با اجرای برنامه‌های متنوع و جذاب باهدف ترویج فرهنگ انفاق، احسان، نیکوکاری و خدمت‌رسانی به نیازمندان در تمامی شهرستان‌ها برگزار می‌شود.

ملاکی افزود :طرح‌های مختلف مشارکتی ازجمله طرح پویش 5 هزار حامی و ثبت‌نام از حامیان اکرام ایتام و محسنین، اطعام و افطار نیازمندان و مفتاح الجنه (بازدید مسئولان و خیران از منازل نیازمندان) نیز با مشارکت نیکوکاران در ماه مبارک رمضان اجرا می‌شود.

 

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: