کد خبر: ۲۳۰۹۱۳
تاریخ انتشار: ۱۴:۰۲ - ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸
با تهدید هواداران پرسپولیس
فرمانده انتظامی استان بوشهر با اشاره به کلیپ پخش شده در فضای مجازی از فردی منتسب به کانون هواداران تیم پارس جنوبی جم و تهدید طرفداران تیم رقیب اظهار داشت: این فرد شناسایی و با همکاری مقام محترم قضایی اقدام لازم در خصوص وی در حال انجام است
کار لیدر تیم پارس جم با تهدید هواداران پرسپولیس به مراجع قضایی کشید

به گزارش جنوب نیوز، سردار خلیل واعظی امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به کلیپ پخش شده در فضای مجازی از فردی منتسب به کانون هواداران تیم پارس جنوبی جم و تهدید طرفداران تیم رقیب اظهار داشت: این فرد شناسایی و با همکاری مقام محترم قضایی اقدام لازم در خصوص وی در حال انجام است.

فرمانده انتظامی استان بوشهر ضمن  تشکر از مردم فهیم شهرستان جم به ویژه علاقمندان به فوتبال به خاطر همکاری و تعامل مثبت و سازنده با پلیس در طول برگزاری مسابقات فوتبال لیگ برتر افزود: با تمهیدات و پیش‌بینی‌های لازم و آمادگی نیروی انتظامی استان انتظار می‌رود مسابقه بین تیم‌های پارس جنوبی جم و پرسپولیس تهران در امنیت و آرامش کامل برگزار شود.

وی از تماشاگران و علاقه‌مندان به فوتبال درخواست کرد با رعایت موارد زیر  پلیس را در برقراری نظم و امنیت این مسابقه فوتبال یاری کنند. 


سردار واعظی افزود: طرفداران دو تیم در جایگاه‌های مشخص شده مستقر شوند و به منظور پیشگیری از تنش و درگیری از ورود به جایگاه تیم رقیب خودداری کنندغ با توجه به کوهستانی و پیچ دار بودن جاده منتهی به شهر جم از طریق استان فارس به منظور پیشگیری از تصادفات رخ به رخ، رانندگان با سرعت مطمئنه حرکت کرده و از سبقت گرفتن خودداری کنند.


فرمانده انتظامی استان بوشهر ادامه داد: رانندگان در مسیر بزرگراه بوشهر به جم با توجه به کفی بودن جاده با سرعت مطمئنه حرکت کنند؛ همچنین با توجه به کمبود پارکینگ در شهر جم، پنج محل مناسب جهت پارک خودروها در نظر گرفته شده است که انتظار است تماشاگران فهیم با راهنمایی ماموران پلیس راهور در پارکینگ‌های مشخص شده، خودروهای خود را پارک نمایند.


واعظی بیان داشت: مردم از پارک خودرو جلوی ورزشگاه، درب منازل و ایجاد سد معبر خودداری کنند و در صورت مشاهده  خودرو به پارکینگ منتقل خواهد شد.

گفتنی است روز پیش کلیپی از سوی فردی منتسب به کانون هواداران تیم پارس جنوبی جم وصحبت با یکی از هواداران سپاهان اصفهان و تهدید طرفداران تیم پرسپولیس در بازی هفته پایانی لیگ برتر در فضای مجازی منتشر شده بود.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: