کد خبر: ۲۳۰۶۳۱
تاریخ انتشار: ۱۰:۱۲ - ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۸
پس از رای دادگاه
مهدی قائدی هافبک استقلال سرانجام در پرونده جنجالی تصادف بوشهر مقصر شناخته شد. صبح امروز دادگاه رأی نهایی را در این پرونده صادر کرد که طبق آن قائدی به یک سال حبس محکوم شد.

مهدی قائدی، مهاجم تیم فوتبال استقلال به یک سال حبس تعزیری محکوم شد.

به گزارش جنوب نیوز ، سال گذشته مهدی قائدی مهاجم ساله استقلال با چند نفر از دوستان خود سوار خودروی ام‌وی‌ام تصادف کردند. در این سانحه احمدرضا شاکر یکی از سرنشینان خودرو جانش را از دست داد.

مادر احمدرضا شاکر درباره حکم این پرونده اظهار داشت: دادگاه، مهدی را به یک سال حبس تعزیری، ۳۶۰ میلیون تومان بابت دیه به ما و دختری که در خودرو حضور داشت و از ناحیه دنده آسیب دید، محکوم کرد. همچنین قائدی باید ۲۰۰ ساعت کار خدماتی شامل آموزش رایگان به بچه‌های بی‌بضاعت در آکادمی فوتبال انجام دهد.

وی افزود: قائدی می‌تواند حکم حبس خود را با سه میلیون تومان بخرد، اما برای من نه دیه گرفتن مهم بود نه چیز دیگری، فقط می‌خواستیم حقیقت اثبات شود، اینکه او خودش پشت فرمان بوده و گواهینامه نداشت. او چند شاهد آورده بود و قصه‌ها تعریف کرد که پشت فرمان نبوده، اما امروز مشخص شد که خودش راننده بوده است.

گفتنی است مهدی قائدی هافبک استقلال سرانجام در پرونده جنجالی تصادف بوشهر مقصر شناخته شد. صبح امروز دادگاه رأی نهایی را در این پرونده صادر کرد که طبق آن قائدی به یک سال حبس محکوم شد. البته گفته می‌شود حکم حبس او قابل تبدیل به مجازات‌های دیگر است.

این بازیکن همچنین باید ۲۰۰ ساعت در مدارس فوتبال کار اجباری کند. قائدی همچنین محکوم شد دیه مرحوم احمدرضا شاکر را پرداخت کند. او همچنین باید بابت آسیب دیدگی خانم رهنما نیز دیه پرداخت کند. هزینه‌های خسارت به ماشین ام وی ام نیز برعهده قائدی است.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: