کد خبر: ۲۳۰۲۴۶
تاریخ انتشار: ۰۶:۱۸ - ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۸
دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: یک امتیاز بازی با تراکتورسازی تفاوتی با پیروزی نداشت.
به گزارش جنوب نیوز، علیرضا بیرانوند پس از تساوی مقابل تراکتورسازی گفت: ابتدا از مردم خوب تبریز تشکر می‌کنم. وقتی از هتل به ورزشگاه آمدیم یاد بازی‌های جام جهانی در روسیه افتادیم و امنیت خوبی بود و خدارا شکر اذیت نشدیم. به هواداران تبریزی هم تبریک می‌گویم. بازی خوبی بود و می‌توانستیم ببریم تا خیال هواداران و خودمان را راحت کنیم. می‌دانستیم تراکتورسازی در تبریز همه تیم‌های مدعی را برده بود و خیلی زود گل زدیم ولی حیف شد که بازی مساوی تمام شد.

وی درباره شعارهای هواداران تبریزی علیه خودش گفت: من چیزی نشنیدم. مردم تبریز خیلی خوب برخورد کردند و دوست داشتند تیم‌شان ببرد و تیم خودشان را تشویق می‌کردند.

بیرانوند درباره صحنه درگیری با عالیشاه عنوان کرد: در آن صحنه هواداران فکر کردند که وقت‌کشی می‌کنم. در دقیقه ۴۵ نیمه اول وقتی توپ به اوت رفت عالیشاه می‌خواست زودتر بازی شروع شود ولی من به عنوان دروازه‌بان باید بازی را شروع کنم و بعد از آن آقای برانکو هم ناراحت شد، من از این موضوع عصبی شدم و از عالیشاه معذرت می‌خواهم.

دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس درباره عملکرد دفاعی تیمش گفت: دفاع خوبی داریم و عملکرد خوبی تا الان داشته‌ایم، در صحنه گل تراکتورسازی تمرکزمان را از دست دادیم، ما مقابل ذوب‌آهن و سپاهان مساوی کردیم و ناراحت بودیم ولی دیدیم امتیاز آن دو بازی به دردمان خورد. فکر می‌کنم بازی با تراکتورسازی هم که مساوی کردیم برای ما فرقی با ۳ امتیاز نداشت و اگر می‌بردیم باید ماشین‌سازی را در تهران می‌بردیم و الان هم بعد از تساوی امروز باید ماشین‌سازی را ببریم، سپاهان بازی سختی در مشهد مقابل پدیده دارد و انشالله بتوانیم جشن قهرمانی را مقابل ماشین‌سازی در تهران بگیریم.

منبع: تسنیم
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: