کد خبر: ۲۲۹۶۳۷
تاریخ انتشار: ۰۳:۵۰ - ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۸
دشتستان همچنان بدون فرماندار؛
بیش از دو ماه از رفتن ارسلان زارع فرماندار سابق دشتستان به استان گیلان و تکیه زدن وی بر کرسی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری این استان می‌گذرد.
بیش از دو ماه از رفتن ارسلان زارع فرماندار سابق دشتستان به استان گیلان و تکیه زدن وی بر کرسی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری این استان می‌گذرد.

به گزارش جنوب نیوز، پس از آن بود که عبدالکریم گراوند استاندار بوشهر بلافاصله با صدور حکمی جواد لقمان‌زاده معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری دشتستان را به عنوان سرپرست فرمانداری این شهرستان منصوب کرد اما با گذشت بیش از دو ماه از این انتصاب همچنان بزرگترین شهرستان استان با سرپرستی اداره می‌شود و خبری از انتخاب فرماندار آن نیست.

با نزدیک شدن به فرصت سه ماهه انتصاب فرماندار دشتستان حرف و حدیث‌هایی مبنی بر انتصاب فردی غیر بومی در آینده نزدیک به گوش می‌رسد و این مساله موجب نگرانی‌هایی برای مردم این شهرستان شده است. 

آنچه مسلم است انتصاب فردی بومی و آشنایی آن با مسائل و مشکلات، فضای جغرافیایی، اقلیمی و فرهنگ و سنت مردم این شهرستان قطعا می‌تواند نقش به‌سزایی در تسریع در حل مشکلات و پیشرفت آن داشته باشد و بدیهی است، آنچه که مردم این شهرستان از استاندار خود توقع دارند بها دادن به افراد بومی و استفاده از توان و پتانسیل نیروهای همین استان است.

باید منتظر ماند و دید که آیا استاندار بوشهر به خواسته مردم این شهرستان توجه می‌کند یا با انتصاب گزینه‌ای غیربومی به این خواسته پشت خواهد کرد./ مرجع: فارس

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: