کد خبر: ۲۲۹۶۰۳
تاریخ انتشار: ۰۳:۵۶ - ۲۸ فروردين ۱۳۹۸
معاون دادستان بوشهر مطرح کرد:
معاون دادستان بوشهر گفت: در باغ ویلاها و تالارهایی که اقدام به برگزاری مجالس غیرقانونی و هنجارشکنی شود برخورد قاطع قضایی می‌شود.
به گزارش جنوب نیوز، عبدالرسول دشتی در جلسه هماهنگی برنامه‌های تابستان شهر بوشهر با تاکید بر برخورد با واحدهای صنفی عرضه اجناس، خدمات ممنوعه و غیرقانونی اظهار داشت: اخیرأ برخی واحدهای صنفی در شهر بوشهر اقدام به عرضه برخی کالا و خدمات به مشتریان کرده که از نظر شرعی و قانونی این گونه عرضه حرام و تخلف بوده و دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان نیز با قاطعیت با این گونه جرایم برخورد می‌کند.

دشتی با تقدیر از همکاری تنگاتنگ واحدهای صنفی بوشهر با ناجا در کنترل ناهنجاری‌های اجتماعی عنوان کرد: بعضأ برخی واحدهای صنفی اقدام به عرضه برخی کالاهای ممنوعه و برپایی مجالس کرده که قانون با صراحت این گونه مسائل را تعیین تکلیف کرده و دستگاه قضایی نیز با همکاری ضابطان اقدام به جمع‌آوری و پلمب این گونه واحدها می‌کند که از این کسبه  تقاضا می‌شود از برپایی چنین مجالسی خودداری کنند.

معاون دادستان بوشهر از برخورد قاطع و بدون اغماض با هنجارشکنان در تالارها و باغ ویلاها خبر داد و بیان کرد: در باغ ویلاها و تالارهایی که اقدام به برگزاری مجالس غیرقانونی و هنجارشکنی شود برخورد قاطع قضایی می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: متأسفانه برخی مالکان اماکن عرضه خدمات عمومی با بی‌توجهی به نحوه فعالیت خود اقدام به برپایی پارتی‌های شبانه ویا مجالس رقص و پای‌کوبی مختلط کرده که پس از اطلاع و درخواست ضابطان در این گونه موارد با وجود اینکه از قبل نیز تذکراتی را به مالکان داده‌ایم دادسرا اقدام به صدور دستور پلمب می‌کند.

وی ضمن انتقاد از روند کند طرح ساماندهی منازل مبله در شهر بوشهر گفت: برخی مجموعه‌های مرتبط با موضوع، انگیزه و تلاشی در این مورد نداشته و چندی پیش نیز دادستان در دستوری قاطعیت خود را در این زمینه به متولیان اعلام و قطعأ در صورت عدم همکاری لازم دادستان وظیفه قانونی و ذاتی خود را بدون هیچ گونه اغماضی انجام می‌دهد که مصداق آن برخورد قاطع با کافه‌های مختلف است.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: