کد خبر: ۲۲۹۵۲۲
تاریخ انتشار: ۰۳:۱۰ - ۲۷ فروردين ۱۳۹۸

یک زن عضو گروه تروریستی داعش در بدو ورود به کشور با تیزهوشی پلیس گذرنامه مرز بازرگان دستگیر شد.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی ناجا، با تیزبینی و کنترل امنیتی پلیس گذرنامه مرز بازرگان، تمام ترددات مرزی با دقت رصد شده و اجازه نفوذ به اعضای گروهک‌‌های تروریستی و وابستگان‌شان داده نخواهد شد.

زن دستگیر شده در بازرگان مظنون بوده و داعشی نیست

فرماندار و رییس شورای تامین شهرستان ماکو گفت: خبر دستگیری یک زن داعشی در مرز بازرگان که روز گذشته در فضای مجازی منتشر شد، صحت ندارد.

حسین عباسی اظهار کرد: یک زن در بدو ورود قانونی به کشور توسط پلیس گذرنامه به عنوان مظنون دستگیر و در اختیار دستگاه امنیتی قرار گرفته است.

وی با تاکید بر اینکه موضوع توسط دستگاه‌های امنیتی در دست بررسی است، ادامه داد: مرزهای ایران در این منطقه با تلاش مرزبانان و مرزداران غیور در امنیت کامل است و هیچ فرد معاندی توان ورود به کشور از طریق مرز را ندارد.

فرماندار ماکو خاطر نشان کرد: با تلاش نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی امنیت کامل و پایدار در مرزهای ماکو و بازرگان برقرار است و نیروی انتظامی با قاچاقچیان و تردد غیر قانونی در مرز‌ها به‌شدت برخورد می‌کند.

وی با اشاره به گمرک بازرگان تصریح کرد: گمرک بازرگان به عنوان بزرگترین گمرک زمینی کشور، نقش اساسی در رشد و توسعه این منطقه دارد و واحدهای نظارتی به جد ورود و خروج ترانزیت کالا و تردد مسافران را کنترل و رصد می‌کنند.

شهرستان ماکو دارای 140 کیلومتر مرز مشترک با نخجوان و 130 کیلومتر مرز مشترک با کشور ترکیه است و در شمال آذربایجان‌غربی واقع شده است.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: