کد خبر: ۲۲۹۵۱۰
تاریخ انتشار: ۰۲:۴۷ - ۲۷ فروردين ۱۳۹۸
وزیر اطلاعات در عسلویه:
هر اقدام منجر به فعال کردن خطه جنوب کشور که به عنوان تثبیت جمعیت و کمک کننده به امنیت آن باشد مورد حمایت قرار میگیرد.
وزیر اطلاعات گفت: هراقدام منجر به فعال کردن خطه جنوب کشور که به عنوان تثبیت جمعیت و کمک کننده به امنیت آن باشد مورد حمایت قرار می گیرد.

به گزارش جنوب نیوز، حجت الاسلام سید محمود علوی در نشست با مسئولان شرکت پتروشیمی نوری (عسلویه) افزود: دراین ارتباط هر دستوری که بتواند درحل مسایل و مشکلات منطقه جنوب و بویژه واحدهای پتروشیمی تسهیل سازی کند بطور جد از طریق وزیران مربوطه پیگیری می شود.

وی بیان کرد: در شرایط تحریم واحدهای تولیدی با مشکلاتی مواجه می شوند که مشکلات بازرگانی و صادرات این واحدها به مراتب بیشتر از مشکلات تولید است.

علوی ادامه داد: اکنون بازرگانی و صادرات برخی واحدهای تولیدی مشکل دارد و یکسری مخزن های نگهداری و ذخیره در حال پر شدن است که باید راهکارهای جدید صادراتی برای آن پیش بینی شود.

وی اظهار داشت: تحقق این مهم رونق دهنده تولید است زیرا این بخش ها با یکدیگر درهم تنیدگی بسیاری دارند که در این ارتباط وزارت اطلاعات به سهم خود آماده هرگونه همکاری است.

علوی دربخش دیگری ازسخنان خود یادآورشد: تحولات عظیمی درعسلویه رخ داده که بخشی ازآن تکنولوژی و بخشی نیز حاصل فکر مهندسی است.

وی گفت: وقتی درعسلویه در شرایط نبود تاسیسات اولیه مانند برق به اینجا رسیدیم انسان به آینده امیدوار می شود و اکنون با تجارب و تاسیساتی که داریم می توانیم به آینده درخشانی دست پیدا کنیم.

علوی در ارتباط با امنیت بیان کرد: امنیت کالایی محسوس نیست وهمین باعث شده کمتر کسی متوجه ثمره کار سربازان گمنام امام زمان شود.

وی یادآورشد: سلامت و امنیت دو نعمت ناشناخته است که تا از دست نرود بخوبی اهمیت آن آشکار نمی شود.

علوی بیان کرد: برای نمونه درهمین عسلویه نیز چنانچه امنیت نباشد پیمانکاران منطقه نمی توانند کار کنند.

وی اظهار داشت: امنیت در سرمایه گذاری و رشد فیزیکی کار نیز تاثیر بسزایی ایفا می کند.

علوی اظهارداشت: دراین ارتباط موظف به حمایت از اقتصاد و فعالان اقتصادی هستیم تا بتوانند بخوبی روی پای خود بایستند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: