کد خبر: ۲۲۸۰۸۴
تاریخ انتشار: ۰۸:۱۰ - ۲۱ بهمن ۱۳۹۷
توسط رئیس ستاد اجرای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی؛
رئیس ستاد اجرای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در استان بوشهر برنامه های راهپیمایی 22 بهمن در این استان را تشریح کرد.
به گزارش جنوب نیوز، نصرالله شفیعی در جمع خبرنگاران افزود: راهپیمایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در 38 شهر و 131 روستای این استان بوشهر برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: راهپیمایی مردم شهر بوشهر مرکز این استان نیز از خیابان امام خمینی(ره) آغاز و سخنران ویژه پایانی آن محمدباقر قالیباف است.

شفیعی ادامه داد: در پایان این مراسم علاوه بر برگزاری سرود دانش آموزی با حضور 1357 نفر، از پیشکسوتان، جانبازان و خانواده معظم شهدای انقلاب اسلامی استان بوشهر تجلیل می‌شود.

وی گفت: مردم در شب 21 بهمن ندای الله اکبر بر پشت بام منازل سر می‌دهند که درشهر بوشهر این مهم در پارک شغاب اجرایی می شود.

شفیعی اظهار داشت: در چهل سالگی انقلاب اسلامی مردم با شور وصف ناپذیری جشن می‌گیرند ولی از آن طرف دشمنان انقلاب اسلامی نیز چهل سالگی انقلاب برای آنان ناگوار و تلخ است.

وی افزود: چهل سالگی پیروزی انقلاب اسلامی به جهان ثابت کرد که دشمن با همه امکانات و تجهیزات نتوانست به اهداف خود دست یابد و با اراده ملت ایران دشمن شکست خورد.

شفیعی بیان کرد: تنها کشوری که در جهان اداره و مدیریت کشور خود بدون دخالت بیگانگان در دست دارد جمهوری اسلامی ایران است زیرا بیگانگان برای تصمیم‌گیری کشور نمی‌توانند تعیین تکلیف کنند.

وی گفت: آزادی در ایران اسلامی زمانی درک می‌شود که اختناق زمان پهلوی احساس کرده باشید زیرا امروز ملت ایران دارای آزادی در فضاهای مختلف هستند.

رئیس ستاد اجرای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استان بوشهر یادآور شد: امسال 25 کارگروه ستاد اجرای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استان بوشهر در قالب دستگاه‌های اجرایی و نهادهای انقلابی تشکیل شد.

وی بیان کرد: در مجموع در دهه فجر امسال افزون بر 14 هزار برنامه در شهرها و روستاهای استان بوشهر در حال اجراء است.
برچسب ها: 22 بهمن ، بوشهر
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: