کد خبر: ۲۲۸۰۷۰
تاریخ انتشار: ۱۰:۳۹ - ۱۷ بهمن ۱۳۹۷
مدیر شعب بانک توسعه تعاون استان بوشهر با اشاره به رونمایی از 7 طرح در این بانک به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: طرح حامی درمان، طرح همراه، طرح همراه فرهیختگان، طرح همراه سلامت، طرح همکار، بن کارت تعاون و طرح بخشش 6 درصدی وجه التزام تأدیه دین ازجمله این 7 طرح به شمار می‌آیند.
به گزارش «جنوب نیوز» به نقل از روابط عمومی این بانک؛ سید مجتبی حسینی خاطرنشان کرد: این طرح‌ها بر اساس نیازهای اقشار مختلف جامعه شامل، پزشکان در طرح همراه سلامت، اساتید دانشگاه‌ها، موسسات عالی آموزشی، فرهنگیان و معلمان در طرح همراه فرهیختگان، بنگاه‌داران و کسب‌وکارهای کوچک در طرح همکار مدنظر قرارگرفته‌شده است.

وی با اشاره به طرح بخشش ۶ درصدی وجه التزام تأخیر تأدیه دین گفت: این طرح برای ساماندهی بدهی فعالان اقتصادی است، درصورتی‌که بدهی سررسیدشان را تا ۲۸ اسفند تسویه کنند می‌توانند از بخشودگی ۶ درصد وجه التزام ناشی از تأخیر تأدیه دین استفاده کنند.

حسینی همچنین  در پایان طرح بن کارت تعاون را نیز از دیگر طرح‌های این بانک دانسته که جایگزین بن کاغذی، برای خرید کالا از فروشگاه‌ها و یا مراکز فروشگاهی خواهند شد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: