کد خبر: ۲۲۷۸۹۸
تاریخ انتشار: ۰۲:۱۷ - ۱۲ بهمن ۱۳۹۷
مرگ دختر جوان بوشهری زیر تیغ جراحی؛
دادستان بوشهر از ورود مدعی العموم به حادثه مرگ دختر جوان بوشهری زیر تیغ جراحی بینی و انجام تحقیقات در این زمینه خبر داد.
مرگ "سوزان کریمی" دختر جوان بوشهری در حین عمل جراحی بینی، منجر به تشکیل پرونده قضایی و ورود دانشگاه علوم پزشکی به این موضوع شده است.

به گزارش جنوب نیوز، خانواده سوزان کریمی، سهل انگاري رخ داده توسط فردی که بدون داشتن تخصص اقدام به عمل کرده و صرفا تکنسین اتاق عمل بوده را دلیل مرگ دخترشان می دانند و به طرح شکایت قضایی اقدام کرده اند.

در این رابطه دادستان عمومی و انقلاب بوشهر از ورود مدعی العموم به حادثه مرگ دختر جوان بوشهری زیر تیغ جراحی بینی و انجام تحقیقات در این زمینه خبر داد.
 
وی گفت: به محض اطلاع از حادثه پرونده تشکیل و برای انجام تحقیقات به بازپرس مربوطه ارجاع شد.
 
دادستان عمومی و انقلاب بوشهر ادامه داد: تحقیقات مقدماتی توسط بازپرس در حال انجام است و موضوع از پزشکی قانونی و سازمان نظام پزشکی درباره علت فوت و احتمال قصور پزشکی استعلام شده است.
 
حسن پور بیان داشت: بعد از دریافت پاسخ استعلام‌ها تصمیم مقتضی اتخاذ میشود.
 
همچنين روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر درخصوص فوت غیرمنتظره این دختر جوان در حین عمل جراحی اعلام کرد: به دنبال فوت غیرمنتظره خانمی جوان در یکی از بیمارستان های غیر دانشگاهی شهر بوشهر بعد از عمل جراحی ترمیمی بینی، به استحضار می رساند موضوع به صورت جدی برای تعیین علت مرگ و روشن شدن تمامی ابعاد ماجرا در حال پیگیری است.
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بوشهر ضمن عرض تسلیت و آرزوی صبر برای خانواده داغدار ایشان، هم راستا با سایر نهادهای قضایی و انتظامی از تمامی ظرفیت خود در جهت تبیین این حادثه استفاده خواهد کرد و با هر نوع قصور یا تخلف بدون هیچ گونه مسامحه ای برخورد خواهد شد.   
 
لازم به ذکر است این دانشگاه موضوعاتی که در فضای مجازی درخصوص علت مرگ این جوان از جمله مصرف داروی تاریخ گذشته و غیره در حال انتشار است را تایید نکرده و  همچون سایر نهادهای مرتبط منتظر اعلام نتیجه کالبدشکافی از سوی سازمان مرجع صاحب صلاحیت یعنی پزشکی قانونی می باشد.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: