کد خبر: ۲۲۷۰۹۸
تاریخ انتشار: ۲۰:۰۳ - ۱۹ دی ۱۳۹۷
رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد و محافظش در صحت و سلامت کامل هستند و این حادثه از سوی دستگاه‌های و نهادهای امنیتی در دست بررسی و پیگیری است.
رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد جزئیات حادثه تیراندازی به خودروی خود را تشریح کرد.

به گزارش جنوب نیوز، غلامرضا مزارعی رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: حدود ساعت ۱۵ بعد از ظهر چهارشنبه، بعد از بازگشت از محل کار هنگامی که می‌خواستم از خودرو پیاده شده و وارد منزل شخصی‌ام شوم خودرو را به گلوله بستند.

وی با اشاره به اینکه این حادثه تیراندازی در خیابان باهنر پنج رخ داد، افزود: ضارب پس از تیراندازی  متواری شده  و خوشبختانه به هیچکس  آسیبی وارد نشده است.

وی ادامه داد: محافظان بنده و دادستان در جریان جزئیات بیشتر حادثه قرار دارند.

بر اساس این خبر افراد ناشناس به سمت خودروی حجت الاسلام مزارعی تیراندازی کرده اند که این حمله ناکام مانده است و تیر افراد سوءقصدکننده به خطا رفته است.

https://cdn.yjc.ir/files/fa/news/1397/10/19/9239823_730.jpeg

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه این حمله ناکام مانده است ،گفت: رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد و محافظش در صحت و سلامت کامل هستند و این حادثه از سوی دستگاه‌های و نهادهای امنیتی در دست بررسی و پیگیری است.

برای یک لحظه مقابل مفسدان کوتاه نمی‌آیم

رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد گفت: برای یک لحظه مقابل مفسدان کوتاه نمی‌آیم و نهایت اینکه در این راه کشته می‌شوم.

رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: همانگونه که قبلا هم گفته‌ام در راه مبارزه با فساد عمامه‌ام را کفنم قرار داده‌ام.

وی افزود: مردم استان دعا کنند به عنوان یک قاضی صادق در راستای احقاق حقوق انها تلاش کنم و آرزو دارم در این مسیر کشته شوم.

https://cdn.yjc.ir/files/fa/news/1397/10/19/9239822_181.jpeg
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: