کد خبر: ۲۲۷۰۷۸
تاریخ انتشار: ۱۱:۲۴ - ۱۹ دی ۱۳۹۷
انتشار تصاویری از زندگی لوکس و تجملاتی نوه 'فیدل کاسترو' رهبر سابق کوبا، جنجال گسترده‌ای را در فضای رسانه‌ای و مجازی این کشور ایجاد کرده است.
جنوب نیوز: انتشار تصاویری از زندگی لوکس و تجملاتی نوه 'فیدل کاسترو' رهبر سابق کوبا، جنجال گسترده‌ای را در فضای رسانه‌ای و مجازی این کشور ایجاد کرده است.

تارنمای 'میامی هرالد' گزارش کرد: 'تونی کاسترو' نوه ۲۰ ساله فیدل کاسترو رهبر سابق کوبا با انتشار تصاویری از زندگی تجملاتی خود از جمله سفرهای گران قیمت، استفاده از #خودرو لوکس بی. ام. دبلیو، سرو غذاهای گران و سواری با قایق تفریحی شخصی در صفحه شخصی اینستاگرام خود جنجال به پا کرده است.

__3

نوه فیدل کاسترو در حالی شیوه زندگی لوکس را در پیش گرفته که میانگین دستمزدها در کوبا ماهانه حدود ۳۰ دلار است و برخی این شیوه زندگی را مغایر با آرمان‌های انقلاب کوبا می‌دانند.

اعضای خانواده کاسترو به ندرت در انظار عمومی حاضر شده‌اند، این در حالیست که 'آنتونیو کاسترو' پدر تونی کاسترو بیشتر از همه در مکان‌های عمومی حضور داشته است.

در سایت خبری بخوانید: برترین اخبار سیاسی ایرانی و خارجی

در سال ۲۰۱۵ میلادی آنتونیو کاسترو در سواحلی در یونان و هتلی لوکس در #ترکیه حضور یافت و زمانیکه یک خبرنگار ترکیه‌ای قصد عکس گرفتن از او را داشت، محافظان شخصی آنتونیو به او حمله کردند.

به نظر می‌رسد که تونی همچون پدر، علاقه بسیار زیاد به سفرهای خارجی دارد.

در صفحات اینستاگرام تونی تصاویر زیادی از سفر وی به مکزیک، اسپانیا، پاناما و سراسر کوبا مشاهده می‌شود.

کوبا چند دهه است که به خاطر تحریم‌های مدام آمریکا با چالش‌های اقتصادی و اجتماعی فراوانی روبرو است و مقامات کوبایی بارها از سیاست‌های واشنگتن به دلیل تحت فشار قرار دادن کوبا انتقاد کرده‌اند.

مقامات هاوانا تاکید کرده‌اند این تحریم‌ها مانع از توسعه اقتصادی و اجتماعی کشور کوبا شده است.

__12__13__14__15__16
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: