کد خبر: ۲۲۶۹۱۶
تاریخ انتشار: ۱۵:۳۳ - ۱۶ دی ۱۳۹۷
امام جمعه جم:
در سفر اخیر استاندار بوشهر به جم وی را همراهی نکردم و در جلسات با حضور استاندار بوشهر نیز شرکت نکردم و اگر مشکل فرودگاه رفع نشود در سفر های بعدی عبدالکریم گراوند به شهرستان جم او را همراهی نخواهم کرد و در جلسات نیز شرکت نمی کنم.
در جلسات استاندار بوشهر شرکت نمی کنمبه گزارش جنوب نیوز، حجت الاسلام محمد گنجی در نشست شورای اداری شهرستان جم، اظهار داشت: مسؤولین و مدیران ادارات پاسخگوی مردم باشند و دستاورد های انقلاب و عملکرد خود را برای مردم تشریح کنند.

امام جمعه جم با اشاره به تعطیلی فرودگاه جم بیان کرد: بیش از سه سال از تعطیلی فرودگاه می گذرد و هنوز هیچ اقدامی برای راه اندازی مجدد آن نشده است.

وی افزود: در سفر اخیر استاندار بوشهر به جم وی را همراهی نکردم و در جلسات با حضور استاندار بوشهر نیز شرکت نکردم و اگر مشکل فرودگاه رفع نشود در سفر های بعدی عبدالکریم گراوند به شهرستان جم او را همراهی نخواهم کرد و در جلسات نیز شرکت نمی کنم.

گنجی از آغاز فعالیت ستاد هماهنگی برگزاری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در جم خبر داد و بیان کرد: همه ی مسئولان دستاورد های انقلاب را به مردم بگویند و در راه رفع مشکلات از هیچ تلاشی فروگذاری نکنند.

امام جمعه جم با اشاره به برخی حواشی اخیر در خصوص هزینه های روز جم اظهار داشت: بار ها تاکید کرده ایم که باید با هزینه ی کم مراسمات و... برگزار شود و به نوعی در مصرف هزینه ها صرفه جویی شود.

وی افزود: یکی از انتقاداتی که به روز جم وارد است این بوده که هفته بزرگداشت روز جم دست جناح خاصی است در صورتی که این روز و یا هفته باید به همه ی مردم تعلق داشته باشد و نباید فقط یک طیف سیاسی خاص از آن بهره ببرند.فارس

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: