کد خبر: ۲۲۶۲۲۶
تاریخ انتشار: ۲۲:۳۷ - ۲۴ آذر ۱۳۹۷
جنوب نیوز: با اعلام اتش بس در يمن و توافق همه جانبه ائتلاف سعودى اماراتى و تو بگو عبرى عربى با شيعيان پا برهنه و تاريخساز يمانى بار ديگر پيروزى ايران بزرگ در بزرگترين عمليات براندازى و جنگ روانى اقتصادى غرب بر عليه ايران و ايرانيان رسما اعلام شد.

همزمان مجلس سناى امريكا  امروز در اقدامى شگفت انگيز و بى سابقه كمك نظامى ترامپ به عربستان در يمن را ممنوع و شاهزاده رسواى سعودى محمد بن سلمان را قاتل خاشقچى اعلام كرد!!!!

تركيه ، با اعلام جنگ بر عليه تروريست هاى باقيمانده و كردهاى مورد حمايت امريكا در سوريه كه در واقع بهانه حضور نظامى جنگ طلبان امريكايى در سوريه هستندعملا خروج نيروهاى ويژه امريكا از سوريه را كليد زد.

دلار، اما با روندى پر شتاب سقوط نهايى را با رسيدن به زير ١٠ هزار تومان اغاز و با اعلام رئيس هيئت روابط پارلمان اروپا با ايران مبنى بر اينكه ؛ حذف دلار از مبادلات اقتصادى هدف اصلى كانال مالى اروپا و ايران است ؛ بزودى و تا مرز ٧ هزار تومان قابل پيش بينى  است.

نتانياهو متحد اصلى ديگر ترامپ بر عليه ايرانيان ، دستور كندن خندق!!! در مرز مشترك با لبنان و تو بگو شيران حزب الله را به بهانه كشف تونل هاى سحر اميز صادر و با چهر ه اى خسته از پايان يك جنگ و شكست خرد كننده و سه بار حضور در دادگاه به اتهام فساد، ايران بزرگ  را به جنگ تهديد مى كند !!تا مشكلات داخلى اش را حل كند و سعودى ها در اوپك با كم كردن دو ميليون بشكه از سهميه خود عملا و رسما شكست تاريخى خود را در جنگ نفتى با ايران اعلام مى كنند و و و .

عجب تابستان سخت و شيرين و با حالى بود تابستان داغ براى ايرانيان و عجب زمستان تلخى مى شود براى دشمنان ايران و ايرانى.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: