کد خبر: ۲۲۵۸۲۰
تاریخ انتشار: ۱۵:۴۹ - ۱۴ آذر ۱۳۹۷
مدیر کل صدا وسیمای مرکز بوشهر گفت: جشنواره رسانه‌ای صفیر انقلاب با هدف معرفی دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی در استان بوشهر برگزار می‌شود.
به گزارش جنوب نیوز به نقل از خبرگزاری صدا و سیما؛ سیدحسین ناظر در نشست برنامه‌ریزی برگزاری جشنواره رسانه‌ای صفیر انقلاب در استان بوشهر، محرومیت‌زدایی، دفاع از مرزها، منافع و امنیت ملی، رشد و توسعه علم و فناوری و توسعه زیرساخت و توانمندی‌های اقتصادی را از محورهای برگزاری این جشنواره عنوان کرد.

رئیس کارگروه رسانه و فضای مجازی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، تجلیل از رسانه‌های برتر را از جمله قسمت های بخش ویژه جشنواره رسانه‌ای صفیر انقلاب عنوان کرد و افزود: مشارکت و هم‌افزایی اصحاب رسانه، کمک به ارتقا سطح تولیدات رسانه‌ای، تلاش برای معرفی دستاوردهای انقلاب و رشد آگاهی‌های عمومی و تخصصی مردم از اهداف برگزاری این جشنواره است.

وی اضافه کرد: خبر، یادداشت، گزارش متنی، صوتی و تصویری، عکس، کاریکاتور، موشن‌گرافیک، انیمشن، موسیقی، سرود، گرافیک، فیلم کوتاه، نماهنگ، مستند، نرم‌افزار تلفن همراه، کتاب الکترونیک و صوتی از جمله قالب های آثار جشنواره صفیر انقلاب است.

ناظر گفت: زمان ارسال آثار از 15 آذر تا 24 بهمن تعیین شده، داوری آثار 25 بهمن تا 10 اسفند خواهد بود و آیین پایانی جشنواره نیز هفته دوم اسفند برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: صدای و سیمای مرکز بوشهر در نکوداشت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی، 100هزار دقیقه برنامه رادیویی، تلویزیونی، خبری و فضای مجازی در گستره استانی، ملی و فراملی پخش می‌کند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: