کد خبر: ۲۲۴۵۲۰
تاریخ انتشار: ۱۷:۳۶ - ۱۳ مهر ۱۳۹۷
رئیس شورای هیئت‌های مذهبی کشور:
شعار سال تدوین‌شده و برگزیده ستاد مرکزی اربعین «الحسین یجمعنا» است.
رئیس شورای هیئت‌های مذهبی کشور گفت: تمهیدات لازم در خصوص استفاده از ظرفیت مردمی هیئت‌های مذهبی سراسر کشور در برگزاری باشکوه پیاده روی اربعین پیش بینی شده است.

نوشاد نوشادی در گفت‌وگو با مهر اظهار داشت: تمام ظرفیت و توان هیئت‌های مذهبی کشور را در برگزاری باشکوه پیاده‌روی دشمن‌شکن اربعین حسینی بکار می‌گیریم.

وی خاطرنشان کرد: تمهیدات لازم در خصوص استفاده از ظرفیت مردمی هیئت‌های مذهبی سراسر کشور در برگزاری باشکوه پیاده روی اربعین پیش بینی شده است.

رئیس شورای هیئت‌های مذهبی کشور با اشاره به اینکه شناخت راه و فلسفه نهضت حسینی نیاز جوامع امروز بشری است، بیان کرد: شعار سال تدوین‌شده و برگزیده ستاد مرکزی اربعین «الحسین یجمعنا» است.

وی اضافه کرد: رنگ منتخب سال گذشته اربعین که رنگ قرمز بود امسال نیز همین رنگ تعیین و تکرار می‌شود.

نوشادی ادامه داد: پیش بینی می‌شود با توجه حساسیت خاص امسال و تاکیدات و رهنمودهای مقام معظم رهبری در این خصوص حضور زائران اربعین بیشتر از سال‌های گذشته باشد.

وی از ستاد مرکزی اربعین، سازمان حج و زیارت و دستگاه‌ها و نهادهایی که در برگزاری باشکوه پیاده‌روی دشمن شکن اربعین مشارکت دارند تقدیر کرد و افزود: هیئت‌های مذهبی و زائران اربعین نسبت به رعایت باید و نبایدهای پیاده روی اربعین دقت و اهتمام ویژه داشته باشند.

نوشادی گفت: طرح «همگام با قرآن همراه با اربعین» در ایام اربعین در کربلا برگزار خواهد شد و هر زائر هنگام تشرف و رسیدن به موکب یک صفحه از قرآن ویژه یک صفحه‌ای پرس شده که از قبل آماده شده را تلاوت می‌کند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: