کد خبر: ۲۲۴۴۹۰
تاریخ انتشار: ۱۴:۴۶ - ۱۰ مهر ۱۳۹۷
واکنش کاربران شبکه‌های اجتماعی؛
بالا و پایین آمدن قیمت ناگهانی دلار در این چند ماه یکی از تب های اصلی فضای مجازی بوده است. تبی که دیشب با سقوط قیمت دلار در فضای مجازی به تندتر از قبل شد.
یکی از اتفاقات روز گذشته سقوط آزاد قیمت دلار بعد از نرخ‌های فضایی هفته پیش بود که باز هم بیشتر از قبل خریداران هفته گذشته دلار را به فروشنده های حال حاضر در صرافی‌ها تبدیل کرد. قیمت‌هایی که بسیاری علت افزایش نجومی آن را  به فعالیت‌های دلالان در بازار نسبت می‌دهند. اتفاقی که با واکنش قابل توجه کاربران در فضای مجازی هم رو به رو بود. این در حالی بود که شب گذشته هشتگ #سقوط_دلار به یکی از ترندهای اصلی توییتر تبدیل شد.

امیر علی صفا: بی‌بی‌سی فارسی که صدتومن بالا رفتن دلار رو با ذکر فوری ساعت ده شب می‌گفت، حتی در زیرنویس بعد از هشتمین خبرش و بعد از خبر درگذشت خواننده ارمنی فرانسوی هم هیچ اشاره‌ای به پایین آمدن چند هزار تومنی قیمت در امروز نکرده. ‏نکشیمون بی‌طرف :)

علی:‏ دلار در حال سقوط مقطعی است؛ در صرافی‌ها به ۱۴۳۵۰ رسیده و دلال زیر ۱۴۰۰۰ می‌خره! اما مهم اینه که یک‌صدم جوّی که در زمان بالارفتن ارز در فضای مجازی داشتیم رو الان نداریم!
‏گرونی رو فقط دوست دارید؟!

بابایی:‏ گزارش‌ها از بازار ارز تهران می‌گوید شیب قیمت دلار نزولی شده و در روزهای آینده نمود بیشتری خواهد داشت. ‏روند کُند دیروز و امروز نیز به دلیل مقاومت دلال‌هایست که در قیمت بالا خرید کرده‌اند و حاضر به ضرر نیستند ولی با مداخله بانک مرکزی چاره‌ای جز کوتاه آمدن ندارند.

‏آدم بن حوا: دلار که کشید پایین، قیمت نفت هم رفته بالا، تروریستای کومله هم اعدام شدن، نتانیاهو هم که اوسکل شده بود، با مفسدین اقتصادی هم که برخورد شد، توی کمتر از چندهفته دوبار توی عراق و سوریه مواضع تروریستا رو هم که زدیم. شما خودتو بذار جای یه ضدانقلاب، داغون نمیشی؟ از درون متلاشی نمیشی؟ :)

جنلی: دلار رسید به ۱۹هزار تومن ۶تا موشک زدیم شد۱۱هزار ! ‏لابد دم FATF گرم!

زهرا طباخی: بعد پایان جنگ تحمیلی دلار یک شبه از 150 به 50 تومان رسید و یک قطعه از بهشت زهرا سهم سودجویانی شد که به دنبال سوءاستفاده از شرایط ناپایدار اقتصاد کشور بودند. نگرانم این دور هم ⁧‫#سقوط_دلار‬⁩ تلفات جانی به همراه داشته باشد! آروم آروم اخبار کاهش نرخ دلار را به کلان سرمایه داران بدهید.

شهرزاد:‏ یه کانال تلگرامی که لحظه به لحظه گزارش بالا رفتن ⁧‫دلار‬⁩ میداد از ظهر تا الان پست نگذاشته... الان لینک داده برای دانلود افسانه جومونگ!

دلبر: ‏امیدوارم دلار انقد ارزون شه که تمامی ِنژاد محتکرین و گرون‌فروشان یکجا سکته کنند و مملکت پاکسازی بشه./ مهر

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: