کد خبر: ۲۲۴۱۹۴
تاریخ انتشار: ۱۳:۴۶ - ۲۳ شهريور ۱۳۹۷
خانه جوان بندر ریگ از توابع شهرستان گناوه روز پنجشنبه در آیینی با معرفی مسئول این نهاد فعالیت خود را آغاز کرد.
به گزارش جنوب نیوز؛ به نقل از ایرنا؛ بخشدار ریگ در این آیین گفت: دیدگاه دولت به جوانان ویژه است و خانه جوان یکی از خواسته های این قشر در این منطقه است که محقق شد.

مسعود شیرافکن افزود: باید جوانان را تشویق کنیم به دنبال ترویج فضای امیدواری در میان جامعه باشند و خانه جوان را خانه خود بدانند.

وی اظهارداشت: توسعه نرم افزاری جامعه بخش ریگ در کنار توسعه سخت افزاری و عمرانی از عمده برنامه هایی است که بخشداری دنبال کرده و افتتاح خانه جوان در همین راستا است.

بخشدار بندر ریگ گفت: خرسندیم که شروع فعالیت خانه جوان با کتاب و ماه محرم گره خورده که می توان به عنوان الگو و چراغ راه از آن بهره برد و روحیه حق طلبی حسینی را به جامعه جوان این بندر تزریق کرد.

وی افزود:محرم و آیین های عاشورایی در بخش ریگ قابلیت بزرگی دارد که باید ضمن نهایت استفاده نرم افزاری به عنوان یک دانشگاه انسان ساز به آن نگریست.

شیرافکن گفت: شروع فعالیت خانه جوان با ضیافت دوشنبه های کتاب به عنوان ابزاری برای تقویت اندیشه است.

در این آیین مهدی تنگستانی فعال اجتماعی و عرصه سینما، مدرس دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد شیرازبه عنوان مسئول خانه جوان بندرریگ معرفی و برنامه ضیافت دوشنبه های کتاب اثر شهید مطهری با عنوان 'حماسه حسینی' ارایه و توسط عبدالرضا عبدالهی کارشناس ارشد ادبیات بازگو شد.


نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: