کد خبر: ۲۲۴۱۸۵
تاریخ انتشار: ۱۳:۰۱ - ۲۳ شهريور ۱۳۹۷
با افتتاح پایگاه اورژانس هوایی بوشهر با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهور خدمات رسیدگی و امدادرسانی به حادثه دیدگان در استان بوشهر افزایش یافت.
به گزارش جنوب نیوز؛ به نقل از تسنیم؛ پایگاه اورژانس هوایی بوشهر صبح امروز با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهور در فرودگاه بوشهر افتتاح شد.

در این مراسم حسینعلی امیری دسترسی سریع به حادثه دیدگان در عرصه‌‌های مختلف را مورد توجه دولت دانست و اظهار داشت: وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افزایش خدمات مختلف درمانی، بهداشتی و امدادی را مورد توجه قرار داده که  افتتاح پایگاه اورژانس هوایی بوشهر در این راستاست.

معاون پارلمانی رئیس جمهور با قدردانی از تلاش استاندار، نمایندگان مردم استان بوشهر در مجلس و مجموعه دست‌‌اندرکار راه‌اندازی پایگاه اورژانس هوایی بوشهر افزود: این نوع خدمات در راستای ارتقاء سلامتی مردم  است و این در حالی است که طرح‌های مهم درمانی در استان بوشهر در حال اجراء است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر هم با اشاره به اینکه این اورژانس هوایی خدمات امدادرسانی در استان را افزایش داده است اظهار داشت: اورژانس هوایی بوشهر قبلا با بالگرد نیروی دریایی ارتش فعالیت می‌کرد که شعاع پروازی آن محدود بود.

سعید کشمیری بیان کرد: با افتتاح این پایگاه اورژانسی محدودیت شعاع پروازی برای خدمات رسانی درمانیو امدادی برداشته شده است.

وی با بیان اینکه خدمات هوایی اورژانس هوایی بوشهر 24 ساعته است خاطر نشان کرد: این بالگرد قادر است در سطح آب دریا و خدمات رسانی درمانی و امدادی به افراد مستقر در سکوهای نفتی و گازی و جزایر در خلیج فارس ارائه دهد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با اشاره به ارائه خدمات درمانی و امدادی به نقاط مختلف صعب‌العبور تصریح کرد: با توجه به استقرار پارس جنوبی در استان بوشهر ضمن خدمات امدادی گوناگون، بیمارستان کنگان نیز در راستای ارائه خدمات مختلف تخصصی به عنوان قطب درمانی جنوب استان هم جوار پارس جنوبی تجهیز شده است.


نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: