کد خبر: ۲۲۴۱۸۱
تاریخ انتشار: ۱۲:۴۹ - ۲۳ شهريور ۱۳۹۷
سرپرست فرمانداری تنگستان با اشاره به اجرای طرح‌های آبخیزداری گفت: در ۵ سال گذشته بیش از۱۷ میلیارد ریال به پروژه‌های آبخیزداری شهرستان تنگستان اختصاص داده شده است.
به گزارش جنوب نیوز؛ به نقل از تسنیم؛ احمد دشتی در جلسه معارفه رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان تنگستان با تاکید بر نقش مهم منابع طبیعی در توسعه و پیشرفت اظهارداشت: حفاظت از منابع طبیعی وظیفه همه دستگاه‌های اجرایی در تنگستان است.

سرپرست فرمانداری تنگستان تصریح کرد: باید با فرهنگ سازی و بهره‌گیری از تمام ظرفیت‌های موجود درسطح  شهرستان،  شوراهای اسلامی شهرها و روستاها، دهیاران و همه مردم برای حفاظت از اراضی منابع طبیعی استفاده کرد.

وی با بیان اینکه نگاه ما به طرح های آبخیزداری در روستاها در اولویت است افزود: با توجه به کاهش نزولات آسمانی و آسیب‌های حوزه کشاورزی وارد شده توجه ویژه‌ای به اجرای طرح‌های آبخیزداری شهرستان شده است که بتوانیم سفره‌های زیرزمینی را تقویت کنیم.

دشتی با اشاره به اینکه اعتبارات خوبی دربخش آبخیزداری شهرستان  تنگستان اختصاص داده شده افزود: با توجه  به نگاه دولت تدبیر و امید به پروژه های عمرانی در 5 سال گذشته بیش از17 میلیارد ریال به پروژه‌های  آبخیزداری شهرستان تنگستان اختصاص داده شده است.

وی در این جلسه  خواستار اختصاص اعتبارات ملی به حوزه‌های آبخیزداری  شهرستان تنگستان شد.

سرپرست فرمانداری تنگستان تاکید کرد: در اجرای پروژه‌های عمرانی  باید در اجرای طرح آبخیزداری در روستاها با توجه  به مشکلاتی که وجود دارد نظرات و پیشنهادات شورای اسلامی و دهیاران روستایی لحاظ شود.


نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: