کد خبر: ۲۲۴۱۷۹
تاریخ انتشار: ۱۲:۴۷ - ۲۳ شهريور ۱۳۹۷
قائم مقام سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور گفت: در اجرای طرح شهید رهنمون ۵۰۰ تیم پزشکی امسال برای خدمات رسانی به نقاط محروم کشور اعزام می‌شوند.
به گزارش جنوب نیوز؛ به نقل از تسنیم؛ مجید احمدی ظهر امروز در  حاشیه اجرای طرح شهید رهنمون در زمینه خدمات رسانی پزشکی به طور رایگان در مناطق محروم  در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در دیر، با بیان اینکه طرح شهید رهنمون بسیج جامعه پزشکی در اقصی نقاط کشور در حال اجرا است اظهار داشت: طرح شهید دکتر رهنمون با هدف خدمت رسانی به مناطق کم برخوردار اجراء شده است.

قائم مقام سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور از افزایش تیم‌های طرح شهید رهنمون  خبرداد و گفت: در اجرای طرح شهید رهنمون 500 تیم  پزشکی امسال برای خدمات رسانی به نقاط محروم کشور اعزام می‌شوند که این میزان تا چهار سال آینده به 10 برابر افزایش می‌یابد.

احمدی با بیان اینکه مناطق محروم و کم‌برخورددار در اولویت برخورداری از طرح شهید رهنمون قرار دارند افزود: تیم‌های شهید رهنمون تا چهار سال آینده به 5 هزار تیم افزایش می‌یابد.

وی بیان کرد: تیم‌های شهید رهنمون علاوه برخدمات درمانی در خصوص زندگی سالم و دوره‌های بهداشتی روان‌شناسی و مباحثی از این قبیل که در واقع یک گامی پیشگیری است آموزش‌های لازم ارائه می‌دهند.

قائم مقام سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور با اشاره به اینکه طرح شهید رهنمون بسیج جامعه پزشکی شامل همه استان‌ها می‌‌شود افزود: این طرح  امروز در شهرستان دیر آغاز بکار کرد و ان‌شاالله بتوانیم فاصله زمانی این تیم‌ها برای حضور بیشتر در این نقاط را کمتر و تعدادشان بیشتر کنیم.

 احمدی از حضور 5 تیم طرح شهید رهنمون بسیج جامعه پزشکی در استان بوشهر خبرداد و بیان کرد: در اجرای این طرح 5 تیم خدمات رسانی پزشکی را به‌طور رایگان در مناطق محروم استان بوشهر انجام می‌دهند.


نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: