کد خبر: ۲۲۴۱۶۴
تاریخ انتشار: ۱۱:۲۸ - ۲۱ شهريور ۱۳۹۷
رییس سازمان برنامه و بودجه استان مطرح کرد:
عوض پور در ارتباط با پروژه های سفر زمستان 93 رئیس جمهوری و هیات دولت به استان بوشهر گفت: در این ارتباط تاکنون استادیوم 15 هزار نفری بوشهر، دانشکده کشاورزی برازجان تکمیل شده است.
به گزارش جنوب نیوز؛ رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهر گفت: افزایش فوق العاده حقوق مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس مشمول کارمندان دولت در چهار شهر استان شده که از فروردین امسال دراحکام حقوقی آنها اجرا و با حقوق مهرماه پرداخت می شود.

رضا عوض پور در نشستی خبری افزود: در ماده 112 قانون برنامه ششم توسعه تکالیفی برای سازمان امور اداری و استخدامی تعیین شده تا نسبت به افزایش فوق العاده حقوق کارمندان دولت در مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس اقدام کند که برای دارندگان مدارک تحصیلی کارشناسی ارشد و بالاتر تا سقف 25 درصد امتیاز حقوق ثابت و برای سایرین تا 20 درصد در نظر گرفته شده است.

http://img8.irna.ir/1397/13970620/3646864/n3646864-6619683.jpg

وی اضافه کرد: این افزایش فوق العاده حقوق از شهریور ماه در حکم حقوقی کارمندان مناطق عملیاتی استان بوشهر شامل شهرهای دیلم، گناوه و بوشهر و جزیره خارگ اصلاح شده و مابالتفاوت حقوق پرداختی به آنها از اول فروردین ماه سال جاری، در مهرماه به حساب کارمندان این مناطق واریز می شود.

عملیات اجرایی طرح راه آهن بوشهر - شیراز آغاز می شود

وی در ارتباط با پروژه راه آهن شیراز-بوشهر گفت: مناقصه اجرای 2 قطعه این پروژه به طول 18 و 7 کیلومتر با 200 میلیارد تومان برگزار شد که مقرر شد در 2 ماه آتی (آبان ماه) این پروژه از سمت شهر اهرم استان بوشهر به استان فارس که به نوعی سخت ترین بخش مسیر است، آغاز شود.

وی یادآور شد: با تامین پنج میلیارد یوآن چین به عنوان فاینانس که در مجموع اعتباری بالغ بر 30 هزار میلیارد ریال است سایر اعتبار مورد نیاز این پروژه تامین می شود.

http://img8.irna.ir/1397/13970620/3646864/n3646864-6619680.jpg

آخرین وضعیت طرح های سفر رئیس جمهوری و تعهدات وزات نفت

عوض پور در ارتباط با پروژه های سفر زمستان 93 رئیس جمهوری و هیات دولت به استان بوشهر گفت: در این ارتباط تاکنون استادیوم 15 هزار نفری بوشهر، دانشکده کشاورزی برازجان تکمیل شده است.

وی افزود: طرح فاضلاب بوشهر نیز تاکنون 80 میلیارد تومان نقدینگی برای استان داشته و گرفتن ابلاغ جدید برای دریافت اعتبار مجدد بزودی اجرایی می شود.

عوض پور ادامه داد: یک سری پروژه ها مانند بزرگراه بوشهر-دیر نیز باید از محل مسئولیت های اجتماعی وزارت نفت اجرا شود که آنها تنها قول تامین اعتبار 50 میلیارد تومان داده اند اما با توجه به قرار گرفتن منطقه ویژه پارس شمالی در مسیر این جاده، در صددیم که کل اعتبار مورد نیاز پروژه را وزارت نفت تامین کنند.

وی گفت: در این ارتباط بزودی نشستی با حضور مسئولان استان و وزارت نفت برای بررسی این پروژه برگزار می شود./ خلیج فارس

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: