کد خبر: ۲۲۴۱۶۰
تاریخ انتشار: ۱۱:۲۲ - ۲۱ شهريور ۱۳۹۷
با کمک خیرین شهرستان گناوه و تامین نیازها، ۳۰۰ دانش آموز در مهرماه امسال راهی کلاس درس می شوند.
به گزارش جنوب نیوز؛ مدیرعامل انجمن خیریه بقیه الله(عج) شهرستان گناوه در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: با کمک خیرین بندر گناوه بار دیگر طبق روال هر سال با تهیه کیف، کفش، لباس مدرسه و لوازم التحریر برای کودکان و نوجوانان دانش آموز تحت حمایت موسسه، تلاش مستمرمان را برای هموار کردن مسیر پیشرفت این فرزندان از سر گرفتیم.

حسین حسینی گفت: مثل همیشه قدردان محبت مردم شریف و خیرخواه شهرستان بوده و برای تمامی دانش آموزان این سرزمین تحصیلات بدون مانع و سربلندی روزافزون را آرزو می کنیم.

حسینی با اشاره به تعداد دانش آموزانی که مایحتاج تحصیلی آنها فراهم و توزیع شده بیان داشت: ۳۰۰ دانش آموز در مقاطع ابتدایی، متوسطه اول، متوسطه دوم و حتی پیش دانشگاهی در طرح مهرانه ما مورد حمایت قرار گرفتند.

وی در ادامه اضافه کرد: در این طرح ۶۵ دانش آموز دختر، و ۱۳۵ دانش آموز پسر که زیر پوشش خیریه بقیه الله(عج) قراردارند و ۱۰۰ دانش آموزی نیازمندی که زیر پوشش ما نبودند، پکیج های آموزشی و تحصیلی مورد نیاز خود را دریافت کردند.

حسینی متذکر شد: به دختران تحت پوشش این انجمن علاوه بر لباس و کفش و کیف، پکیج تحصیلی لوازم التحریر و به ۸۵ دانش آموز پسر کیف، کفش و لوازم التحریر و به ۵۰ دانش آموز پسر دیگر هم لباس فرم، کفش، کیف و لوازم التحریر تعلق گرفت.

مدیرعامل انجمن خیریه حضرت بقیه الله(عج) گفت: ما آمادگی داریم تا کمک های نقدی و غیرنقدی اهالی نوع دوست، مهربان و نیک اندیش شهرستان گناوه را دریافت و میان نیازمندان این شهرستان توزیع کنیم و همچنان نیازمند یاری نیک اندیشان سخاوتمند این دیار هستیم.


نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: