کد خبر: ۲۲۴۱۵۸
تاریخ انتشار: ۱۱:۱۶ - ۲۱ شهريور ۱۳۹۷
هیات سرمایه گذار اتریشی از توانمندی ها، ظرفیت ها و فرصت های سرمایه گذاری بندر بوشهر در مجتمع بندری نگین بازدید کردند.
به گزارش جنوب نیوز؛ به نقل از خبرگزاری صدا و سیما مرکز بوشهر، مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر در نشست سرمایه گذاران اتریشی با تشریح زیر ساخت های تجاری و همچنین طرح های توسعه ای بنادر استان به ظرفیت های موجود و فرصت های سرمایه گذاری در بندر بوشهر اشاره کرد.

سیاوش ارجمند زاده افزود: طرح توسعه بندر بوشهر و تبدیل آن به یک بندر مدرن و هوشمند در جزیره نگین در حال اجراست که با سرمایه گذاری سازمان بنادر و دریانوردی در زمینه زیر ساخت ها و بخش خصوصی درزمینه روبناها و تجهیزات، فرصت خوبی برای سرمایه گذارهای داخلی و خارجی مهیا نموده است.

http://boushehr.iribnews.ir/files/fa/news/1397/6/20/2603479_892.jpg

وی عنوان کرد: زیرساخت های  لازم اعم از آب، برق، گاز و تلفن در مجتمع بندری نگین در حال اجراست، همچنین برای اولین بار درکشور زیر ساخت ها از جمله اسکله کانتینری با اعتباری بالغ بر ۹۰ میلیارد تومان توسط بخش خصوصی ساخته شده است.

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خاطر نشان کرد: عمق تعیین شده برای پای اسکله مجتمع بندری نگین ۱۲ متر هدف گذاری شده تا کشتی هایی با ظرفیت ۵۰ هزار تن بتوانند در آن پهلو بگیرند.

وی اضافه کرد: عملیات لایروبی پای اسکله مجتمع بندری نگین با اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد تومان و پیشرفت ۷۰ درصدی در حال انجام اجراست و تا دو ماه آینده به بهره برداری خواهد رسید.

ارجمندزاده تاکید کرد: عملیات لایروبی کانال دسترسی بندر بوشهر نیز  با اعتبار ۱۵۰ میلیارد تومان تا پایان سال انجام خواهد شد که با انجام این مهم عمق آن به حدود 11 متر خواهد رسید.

وی تصریح کرد: اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر آماده هرگونه همکاری با سرمایه گذاران داخلی و خارجی در راستای  سرمایه گذاری در مجتمع بندری نگین است.

بازدید هیات اتریشی از بندر بوشهر 12بازدید هیات اتریشی از بندر بوشهر 6


نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: