کد خبر: ۲۲۴۱۵۷
تاریخ انتشار: ۱۱:۱۳ - ۲۱ شهريور ۱۳۹۷
سرپرست تیم هشتمین دوره المپیاد ربات‌های آموزشی استان بوشهر گفت: تیم رباتیک این استان در هشتمین المپیاد کشوری ربات های آموزشی و نخستین دوره مسابقه ربوتکس ایران با کسب پنج مدال رنگارنگ افتخار آفریدند.
به گزارش جنوب نیوز؛ محمد شریف شیخی روز سه شنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: هشتمین دوره المپیاد کشوری ربات های آموزشی و اولین دوره مسابقه ربوتکس ایران 14 تا 16 شهریور ماه جاری در استان اصفهان برگزار شد.

وی اضافه کرد: آموزشگاه آریانا رباتیک بوشهر با توجه به توان رقابتی موجود در بین کارآموزان خود 27 نفر از فراگیران (10 نفر از مرکز استان و 17 نفر از شهرستان جم ) را برای حضور دراین المپیاد که 730 تیم از استان های مختلف در آ« شرکت داشتند، به اصفهان اعزام کرد.

شیخی گفت: در این المپیاد کشوری از استان بوشهر پارسا آذربان و نیما محمدی‌ نیا مقام دوم در لیگ روبوت بال، آرش سبز نوروزی و فراز موذن به ترتیب مقام های دوم و سوم لیگ انباردار، امیرمحمد صداقت مقام سوم در لیگ بالابر وزنه و علی محقق مقام پنجم در لیگ انباردار را کسب کردند.

وی افزود: در این المپیاد فرهاد شمسی به عنوان بهترین مکانیزم لیگ جنگجو و مریم شعبانی به عنوان بهترین مکانیزم لیگ انباردار انتخاب شدند.


نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: