کد خبر: ۲۲۴۱۳۷
تاریخ انتشار: ۱۴:۵۴ - ۱۹ شهريور ۱۳۹۷
باهنر: نباید به تبلیغ ناکار آمدی بپردازیم و مطالبات مردم را بالاببریم و بنده به صراحت میگویم که میتوانیم بازار سرمایه را ۳ الی ۴ برابر افزایش دهیم به شرط اینکه خصولتی‌ها و خصوصی ها مثل بختک روی بنگاه های اقتصادی نیفتند.
به گزارش جنوب نیوز؛ عضو مجمع تشخیص گفت: یک جنگ جدی تمام عیار علیه ملت ایران آغاز شده تا ملت را به این باور برسانند که بحران‌ها قابل حل شدن نیستند.
به گزارش باشگاه خبرنگاران، محمدرضا باهنر در نشست تخصصی مجمع تشخیص مصلحت نظام اظهار کرد: باید از مسائل جدی تر در آینده استقبال کنیم و باید به تعهد خود عمل کنیم و فارغ از چالش ها و بحران هایی که در کشور پیش می‌آید مسائل را بنگریم.
وی با بیان اینکه برخی به مشکلات جاری ابر چالش و بحران می‌گویند،تصریح کرد: در مسائل دی ماه گذشته که عده ای هنجارشکنی کردند بررسی کردیم و متاسفانه به غیر از رسانه‌های معاند ،رسانه‌های داخلی که وابسته به نظام بودند در یک همکاری غیر اعلام شده به ۳ مساله به صورت ممتد دمیدند که عبارتند از اثبات ناکارامدی،شیوع فساد و و بالابردن مطالبات مردم.
عضو مجمع تشخیص مصحلت نظام بیان کرد: امروز یک جنگ جدی تمام عیار علیه ملت ایران آغاز شده تا ملت بزرگ ایران را به این باور برسانند که بحران قابل حل نیست.
وی ادامه داد: در سال گذشته حدود ۱۰۰ هزار سرمایه ۱۰ میلیون تا ۵۰۰ ۶۰۰ میلیون آزاد شد و بانک های خصوصی ورشکست شدند و ملت پول خود را برداشت کردند.
باهنر تاکید کرد: قوا نباید واگرا باشند بلکه باید همدل باشند و زمانی که همدلی وجود داشته این کشور با ۸ الی ۹ میلیارد دلار اداره شده است.
وی گفت: نباید به تبلیغ ناکار آمدی بپردازیم و مطالبات مردم را بالاببریم و بنده به صراحت میگویم که میتوانیم بازار سرمایه را ۳ الی ۴ برابر افزایش دهیم به شرط اینکه خصولتی‌ها و خصوصی ها مثل بختک روی بنگاه های اقتصادی نیفتند.
با هنر با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه نباید با دولت موازی کاری شود، تصریح کرد:اگر دولتمردان مستقیم یا غیرمستقیم برای مشکلات کشور دنبال راه حل سیاسی هستند، راه را اشتباه می‌روند چرا که باید با راه حل‌های اقتصادی چرخ‌های اقتصادی کشور روغن کاری شود.
وی با بیان اینکه می‌توان با یک برنامه متراکم رتبه خود را در دنیا ۳۰ الی ۴۰ رتبه کاهش دهیم، تصریح کرد: این موج پدید آمده در کشور موجی نیست که خواب‌های دشمنان را تعبیر کند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: