کد خبر: ۲۲۳۸۳۶
تاریخ انتشار: ۱۲:۲۰ - ۲۸ مرداد ۱۳۹۷
سفر پوتین به اتریش برای شرکت در مراسم ازدواج بنا به دلایل امنیتی تا لحظات آخر به طور کاملا محرمانه و از پیش اعلام نشده انجام شده است.

ازدواج "کارین کنایسل " وزیر امور خارجه 53 ساله اتریش با حضور ولادیمیر پوتین رییس جمهوری روسیه بسیار خبرساز شده است.

به گزارش جنوب نیوز خانم کنایسل که از 18 دسامبر 2017 به سمت وزیر خارجه منصوب شده است، روز شنبه در رستورانی شهر کوچک  " کراز" در اتریش با "ولفگانگ میلینگر" یک تاجر اتریشی ازدواج کرد.

حضور پوتین در مراسم عروسی این مقام اتریشی با واکنش های مختلفی روبرو شده است.

سفر پوتین به اتریش برای شرکت در مراسم ازدواج بنا به دلایل امنیتی تا لحظات آخر به طور کاملا محرمانه و از پیش اعلام نشده انجام شده است. پوتین گروهی 10 نفره رقص و آواز قزاق را نیز به همراه داشت تا در مراسم ازدواج این مقام اتریشی به اجرای مراسم بپردازند. او به محض ورود به رستوران محل برگزاری مراسم با استقبال وزیر خارجه اتریش مواجه شد و دسته گلی به او هدیه داد.

پوتین لحظاتی را نیز با خانم کارین کنایسل رقصید.

خانم کنایسل که پیشتر روزنامه نگار و تحلیلگر مسایل خاورمیانه بوده است، از یک حزب دست راستی مخالف مهاجرت به منصب وزارت خارجه اتریش راه یافته است.

او به 7 زبان زنده دنیا از جمله عربی و عبری تسلط دارد.

بسیاری از سیاستمداران اروپایی و اوکراینی حضور پوتین را در عروسی این مقام اتریشی به باد انتقاد گرفته اند. اوکراین به دلیل الحاق شبه جزیره کریمه به روسیه از سوی دولت پوتین، روابط متشنجی با مسکو دارد. اروپا به دلیل این اقدام دولت روسیه، مسکو را مورد تحریم قرار داده است.

پوتین دیروز ساعتی را در مراسم حضور یافت و از آنجا به منظور دیدار و گفتگو با آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان ، به این کشور سفر کرد. او دیروز با مرکل به مدت 3 ساعت دباره مسال خاورمیانه از جمله سوریه و ایران و نیز روابط دوجانبه رایزنی کرد.

استقبال وزیر خارجه اتریش از پوتین
استقبال وزیر خارجه اتریش از پوتین
گروه آواز" قزاق" روسی که به همراه پوتین به مراسم ازدواج آمدند و در مراسم به اجرای برنامه پرداختند.
گروه آواز
پوتین پس از مراسم ازدواج وزیر خارجه اتریش به آلمان رفت و با مرکل دیدار کرد.
پوتین پس از مراسم ازدواج وزیر خارجه اتریش به آلمان رفت و با مرکل دیدار کرد.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: