کد خبر: ۲۲۳۶۵۲
تاریخ انتشار: ۱۱:۴۵ - ۲۱ مرداد ۱۳۹۷
دروازه‌بان شماره یک تیم ملی ایران به یکی از مسئولان پرسپولیس پیغام داده بود که اگر در اهواز در ترکیب اصلی نباشد به خرم‌آباد سفر می‌کند و می‌رود!

به گزارش جنوب نیوز، یکی، دو روز پیش از بازی با استقلال خوزستان شنیده می‌شد به احتمال زیادعلیرضا بیرانوند در اهواز فیکس بازی خواهد کرد. این در حالی بود که بوژیدار رادوشوویچسنگربان کروات پرسپولیس در دو دیدار گذشته این تیم برابر پدیده مشهد و فولاد خوزستان توانسته بود دروازه تیمش را بسته نگه داشته و کلین‌شیت کند.

پیش‌تر گفته می‌شد برانکو به هموطن خود اطمینان خاطر داده تا زمانی که گل نخورد درون دروازه خواهد ایستاد، اما با این وجود در اهواز علیرضا بیرانوند در ترکیب اصلی قرار گرفت و او هم توانست دروازه پرسپولیس را بسته نگه دارد.


لابد می‌پرسید؛ چطور علیرضا بیرانوند فیکس شد؟ هر چند برانکو در مصاحبه‌های قبلی خود از علیرضا بیرانوند به عنوان گلر شماره یک خود اسم برده بود ولی با این حال عملکرد رادوشوویچ هم خوب بود، با این حال علیرضا بیرانوند فیکس شد. در همین ارتباط شنیدیم دلیل اصلی فیکس شدن علیرضا بیرانوند به تهدید اخیرش برمی‌گردد. گویا دروازه‌بان شماره یک تیم ملی ایران به یکی از مسئولان پرسپولیس پیغام داده بود که اگر در اهواز در ترکیب اصلی نباشد به خرم‌آباد سفر می‌کند و می‌رود!

ظاهراً علیرضا بیرانوند معتقد بود ادامه نیمکت‌نشینی در پرسپولیس موقعیت او در تیم ملی ایران را هم به خطر خواهد انداخت. از سوی دیگر بیرانوند به واسطه درخشش در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه و مهار ضربه پنالتی کریستیانو رونالدو با پیشنهادات متعدد اروپایی روبه‌رو شده است. باشگاه بشیکتاش ترکیه حتی حاضر شد نمایندگان خود را به تهران بفرستد و دینامو کیف اوکراین نیز پیشنهاد مالی خوبی پیش روی این دروازه‌بان ایرانی گذاشت. بر همین اساس علیرضا بیرانوند خواهان صدور رضایتنامه اش شد که لژیونر شود. این درخواست با مخالفت صریح باشگاه پرسپولیس مواجه شد.

نیمکت‌نشینی‌های اخیر، اما بیرانوند را شاکی کرد که اگر رادوشوویچ خیلی خوب است و می‌تواند گلر شماره یک ایران را نیمکت‌نشین کند پس چرا رضایتنامه او صادر نمی‌شود؟ اگر هم مربیان پرسپولیس بوژو (لقب رادوشوویچ) را ضعیف می‌پندارند چرا به بیرانوند اجازه جدایی نمی‌دهند؟ شنیدیم برانکو هم برای آنکه علیرضا بیرانوند را حفظ کند او را در ترکیب اصلی بازی تیمش برابر استقلال خوزستان قرار داد تا به همه حرف و حدیث‌ها خاتمه دهد.

منبع: روزنامه خبر ورزشی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: