کد خبر: ۲۲۳۳۴۶
تعداد کل نظرات: ۴ نظر
تاریخ انتشار: ۰۲:۳۰ - ۰۹ مرداد ۱۳۹۷
سرلشکر جعفری در دلنوشته‌ای خطاب به روحانی:
فرمانده کل سپاه طی دلنوشته ای خطاب به رئیس جمهور تاکید کرد: همگان منتظر تصمیمات انقلابی رئیس جمهور منتخبشان هستند تا از این درگاه نور امیدی به دلهای با ایمانشان بتابد.
به گزارش جنوب نیوز، سردار سرلشکر محمدعلی جعفری، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بازتاب انتظارات افکار عمومی در دلنوشته‌ای خطاب به حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی کشورمان تاکید کرد: حمایت‌های بی نظیر و گسترده دلسوزان انقلاب در هفته اخیر از جنابعالی، نباید مانع اقدامات انقلابی شما در کنترل قیمت ها و جلوگیری از افزایش سرسام آور قیمت ارز و سکه، در شرایط جنگ اقتصادی با دشمنان بشود.

در ادامه این دلنوشته آمده است: چرا با آن قهر و غضبی که در شما سراغ داریم و در رقابت های انتخاباتی یا با مخالفین خود بعضا به کار می‌بردید، با نارسایی ‌و سوء مدیریت های بخش اقتصادی دولت برخورد نمی‌کنید!؟

فرمانده کل سپاه همچنین در این دلنوشته می‌افزاید: اتخاذ تصمیمات مهم در شرایط سخت امروز کشور برای مقابله با فشارهای اقتصادی دشمنان نیاز به عزم و اراده‌ای انقلابی و قاطعیت در برخورد با کم تحرکی و ضعف برخی مدیران دارد تا مردم به مدیریت همراه با تدبیر دولت شما امیدوار شوند.

سرلشگر محمد علی جعفری در پایان تأکید کرد، هماهنگی بین بخش‌های مختلف دولت نیز از جمله الزامات عبور از بحران فعلی در کشور است.  مطمئن باشید همه توان نیروهای انقلاب و دعای خیر مردم مؤمن و انقلابی ایران اسلامی، پشت سر شماست و بی صبرانه همگان ، منتظر تصمیمات انقلابی رئیس جمهور منتخبشان هستند تا از این درگاه نور امیدی به دلهای با ایمانشان بتابد و قضاوت کلی آنها، تلاش مجدانه و موثر دولت برای عبور از بحران اقتصادی همراه با دلسوزی برای اقشار آسیب پذیر جامعه باشد.
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱
در انتظار بررسی: ۲
انتشار یافته: ۴
حسبنی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۹
0
0
استعفا که نیست چون درانقلاب جمهوری اسلامی فرهنگ بازنشستگی واستعفا نیست
شهلا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۹
0
1
تصمیمات انقلابی حسن روحانی :
1: ارز فقط با قیمت 4200 فروخته شود هر که گرانتر فروخت یک نمره از انضباطش کم میکنم
2: هر کس سکه خرید اول مالیاتش را بدهد بعد باید با قیمت یک میلیون دویست بفروشد در غیر اینصورت علاوه بر اینکه 2 نمره از انضباطش کم میشود باید از روی درس تصمیم کبری 2 بار بنویسد.
3: کسی کاری به شغل و درآمدهای اطرافیان من و کابینه ام نداشته باشد به جان مادرم قسم میخورم که همگی آنها بر اساس قانون اداره کار و حقوق پایه یک میلیون حقوق دارند.
4:اگه مخالفان اجازه بدهند ما برجام را با اروپا ادامه میدهیم قول میدهم بعد از اجرای کامل آن نه تنها یک قطره نفت هم نتوانیم صادر کنیم بلکه نه موشک داشته باشیم و نه حتی یک کارخانه فعال . قول میدهم نرخ بیکاری را به 100 درصد برسانم
5: خدا رو شکر نرخ تورم به گزارش مرکز آمار خودم 10 درصده و نه مواد غذایی نه آهن و مصالح ساختمانی و نه چیز دیگری گران نشده حداقل به خانواده من و کابینه ام (غیر از 85 درصدی از خانواده هایمان که در خارج زندگی می کنند) فشاری وارد نشده الحمدلله.
6: در نهایت تصمیم انقلابی من و کابینه ام این است که با همین روند فعلی و با همین اعضای با نشاط و مومن و متعهد انشا الله تا سال 1400 و پایان دوران ریاست جمهوری ام نه تنها جیب خود و اطرافیانم بلکه تا دهها نسل بعد از آنها را هم از پول بیت المال پر میکنم و چنان کمری از انقلاب و ......بشکنم که آمریکا و اسرائیل در این 40 سال با کمک تمام دنیا نتوانستن بشکنند.
خانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۲
0
1
سلام امیدورام در چنین شرایط بیش از بیش مواظب انقلاب اسلامی باشیم چون راه ما حمایت از مستضعفان باشد تا امدادهای غیبی شامل حال ما بشود انشالله
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۲
0
2
بهترین تصمیم تعامل با تمام دنیاست
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: