کد خبر: ۲۲۳۲۷۸
تعداد کل نظرات: ۵ نظر
تاریخ انتشار: ۰۲:۰۶ - ۰۷ مرداد ۱۳۹۷
نماینده بندرعباس:
مرتب به مردم دروغ می‌گویند و اعلام می‌کنند کشتی های صیادی چینی در خلیج فارس وجود ندارد.
به گزارش جنوب نیوز، احمد مرادی در نشست علنی مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود، گفت: باید از  ریخت و پاش‌های که در کشور وجود دارد ترسید و باید از فقر که با سوء مدیریت بر مردم تحمیل شده است، ترسید و ایران  کشوری فقیر نیست تا مردم مجبور باشند طعم تلخ فقر را بچشند، ما کشوری قدرتمند و ثروتمندی هستیم و یکی از استانهای ثروتمند و در عین حال فقیر؛ هرمزگان در شرایطی که بنادر، دریا و گمرکات، معادن غنی را در خود جای داده است اما متاسفانه به نظر می‌رسد هیچ نداریم.

وی ادامه داد: ما 60هزار خانوار مددجو تحت پوشش کمیته امداد  امام خمینی ( ره) و سازمان بهزیستی را در هرمزگان داریم، کمبود 1700 تخت بیمارستانی و 60 درصد راه های  خاکی و صعب العبور و کمبود سرانه ورزشی و بحران آب  و نابودی کشاورزان  و ده ها مشکلات اساسی که دل هر انسانی  آزاده را به درد می آورد و به والله ظلمی است که به حق مردم هرمزگان روا داشته شده است.

نماینده مردم بندرعباس در مجلس افزود: کشتی های چینی با مجهزترین امکانات به جان صیادان سنتی افتاده اند و مرتب به مردم دروغ میگویند و اعلام می کنند چنین کشتی‌هایی وجود ندارد و دولت پنبه در گوش خود کرده و حاضر نیست صدای عدالت خواهی مردم هرمزگان را بشنود؛ هزاران میلیارد تومان از این استان درآمد کسب می شود اما حاضر نیستند به این وضعیت اسفناک پایان بدهند.

مرادی افزود: هرمزگان را به میزانی بدبخت جلوه دادند که حاضر نیستند، مدیران آن را در استانهای دیگر نیز بپذیرند و اخیرا نماینده ای که در استان همدان به انتصاب یک مدیر  هرمزگانی اعتراض و انتقاد داشته است، نمی داند که هرمزگان میزبان بیش از 15 هزار همدانی است و این عزیزان به بهترین شکل در هرمزگان  زندگی می کنند و این نماینده اطلاع ندارند که استاندار فعلی همدان بیش از 17 سال در هرمزگان مشغول خدمت بوده اند و ایشان محبت و مهمان نوازی مردم استان هرمزگان را بیش از این نماینده می‌داند.

وی ادامه داد: این نماینده احتمالا اطلاع ندارند که مدیرکل فعلی ارشاد آنان از ایثارگران و جانبازانی است که یک پای خود را تقدیم انقلاب و مردم ایران کرده است و پیشنهاد می کنم این نماینده محترم با مطالعه اظهار نظر کنند تا خدای ناکرده دچار قدر ناشناسی و کم لطفی نشوند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس یادآور شد: بنده به این نماینده محترم اعلام می کنم حتما از مردم هرمزگان که هم اینک میزبان مردم خوب استان همدان هستند، عذرخواهی کنند و در غیر اینصورت مورد غضب همدانی‌های عزیز قرار خواهد گرفت.
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۲
انتشار یافته: ۵
احمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۷
0
1
خسته نباشي دلاور
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۷
0
1
فقط میشه گفت : متاسفم
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۷
0
1
آقای نماینده یعنی حضرتعالی تازه از این مساله آگاه شدی؟!!!! اگر تازه خبر دار شدی که وای به احوالت که از اوضاع حوزه انتخابیه اطلاع نداری ولی اگر خبر داشتید ولی صدات در نیومده بوده که خیلی وای بیشتری به احوالت که چرا تا حالا چیزی نگفتی؟؟؟؟؟! در هر دو صورت خیلی ضایع اعتراض کردی
زینب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۷
0
1
باید جیب یک عده پر باشد ؟ حالا چه بهتر که از این طریق وای به حال بدبخت بیچهره که نانشان از این طریق بود ؟ فردا اقیون نماینده یک قانون تصویب میکنند که زبان صیاد بیچاره بسته می شود .
پارسا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۰
0
0
هرمزگان تبعید گاهی بیش نیست
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: