کد خبر: ۲۲۳۲۰۰
تاریخ انتشار: ۱۴:۲۳ - ۰۲ مرداد ۱۳۹۷
دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال با اشاره به اینکه سازمان لیگ باید در انتخاب برترین‌های فوتبال بیشتر دقت کند، گفت: شاید امسال باید دو هزار دقیقه کلین‌شیت کنم.

به گزارش جنوب نیوز، سیدحسین حسینی پس از حضور در مراسم انتخاب برترین‌های فوتبال کشور اظهار داشت: به علی (بیرانوند) تبریک می‌گویم. او در جام جهانی خوب کار کرد و این عنوان را به دست آورد. در عین حال معتقدم سازمان لیگ باید در انتخاب بهترین‌ها بیشتر دقت کند. در حالی که  یک نماینده از استقلال نبود و دو بازیکنی هم که جایزه گرفتند، یکی‌شان تکلیفش مشخص نیست و یکی هم قطعاً جدا شده است، بهتر بود که استقلالی‌ها در این مراسم بیشتر بودند که متأسفانه نبودند. استقلال همیشه مظلوم است.

وی در خصوص اینکه فصل گذشته رکورددار بود و انتظار می‌رفت که به عنوانبهترین دروازه‌بان انتخاب شود، گفت: نمی‌دانم، شاید امسال باید دو هزار دقیقه کلین‌شیت کنم!

دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال درباره این موضوع که همه انتظار داشتند محسن مسلمان به عنوان بهترین پاسور انتخاب شود، گفت: من نمی‌توانم در این مورد صحبت کنم.

حسینی در خصوص شرایط استقلال گفت: ما پیشرفت خوبی نداشتیم. فقط شانس خوب استقلال این بود که شفر بالای سر تیم است. این شرایط در شأن باشگاه استقلال نبود. ما یکی دو ماه تعطیل بودیم و می‌توانستیم زودتر کنار هم جمع شویم. امیدوارم آقای فتحی (سرپرست جدید باشگاه استقلال) تیم را سروسامان دهد.

وی در خصوص رقابتش با سیدمهدی رحمتی در فصل گذشته و اینکه شایعه شده بود از استقلال جدا می‌شود، گفت: من سال گذشته با آقای رحمتی که بازیکن بزرگ و کاپیتان تیم است، رقابت خوبی داشتم و من دو سه پیشنهاد خیلی خوب داشتم. یک پیشنهاد سه میلیاردی داشتم، ولی ماندم. استقلال خانه من است. کجا بروم بهتر از استقلال؟!‌ باشگاه هم مبلغ رضایت‌نامه من را هفت میلیارد تومان تعیین کرده است. امسال و پارسال هم ارزان‌ترین بازیکن استقلال من بودم.

دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال در خصوص اینکه شانس همراهی تیم ملی را در جام ملت‌های 2019 دارد، گفت: من تمام تلاشم را می‌کنم تا در تیم ملی حضور داشته باشم.

منبع: تسنیم
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: