کد خبر: ۲۲۲۵۱۹
تاریخ انتشار: ۰۴:۲۱ - ۰۶ تير ۱۳۹۷
جنوب نیوز- کنایه های کی روش به برانکو خیلی زود بعد از آخرین بازی جام جهانی برای ایران آغاز شد. وی در مورد شرایطش برای تمدید قراراد با تیم ملی گفت: باید بدانم هیچ کس، نه آقای برانکو نه آقای قلعه نویی نه آقای کرانچار آماده‌سازی تیم من را خراب نمی‌کنند. (منظور کی روش احتمالا مصاحبه های برانکو و لغو اردوی تیم ملی قبل از جام جهانی است) در واکنش به این صحبت ها برانکو در مصاحبه ای بعد از بازی دوستانه پرسپولیس گفت: نمی دانستم آنقدر قوی هستم! خیلی به خودم افتخار می‌کنم که چنین قدرتی دارم، فردا به فدراسیون می‌روم و با مشت روی میز می‌کوبم!

کارلوس کی‌روش پس از بازی با تیم ملی پرتغال، به چند سوال در خصوص قرارداد جدید با فدراسیون و برنامه هایش برای آینده تیم ملی پاسخ داد.

کی‌روش درباره اختلافات خود با فدراسیون فوتبال و این که از طرف مسوولان فدراسیون گفته می‌شود قرارداد خود را در ترکیه تا جام ملت‌ها تمدید کرده است، گفت: چیزی که می‌خواهم بگویم این است که با توجه به شرایط فدراسیون درخواستی دارم که از جمله شرایط فدراسیون است و توسط فدراسیون صادر شده و شرایط درستی هم هستند که آن‌ها از من درخواست کردند تا به کارم ادامه دهم. با این حال، همانطور که گفتم نیازمند شرایطی هستیم و انتظاراتی دارم تا به مرحله دوم صعود کنیم. باید فکر کنم. باید بدانم چه احساسی دارم چون همانطور که می‌دانید من زیاد کار می‌کنم. هشت سال خانواده و دوستانم را فدا کردم و نمی‌توانم با وعدو وعید به کارم ادامه دهم و در 15 روز به توافق برسم و بعد آقای برانکو مصاحبه‌ای کند و چون آن‌ها از پرسپولیس می‌ترسند، نمی‌توانیم تیم را آماده کنیم. هرچیزی حدی دارد.

سرمربی تیم‌ملی در ادامه در پاسخ به این سوال درباره اختلاف با برانکو، سرمربی پرسپولیس و اینکه چه زمانی این اختلافات برطرف می‌شود، گفت: می‌دانم به محض این که به توافق برسیم اینطور می‌شود که اگر آقای برانکو حرفی بزند تمرینات تیم ما به مشکل می‌خورد و مسوولان می‌گویند هواداران پرسپولیس برای ما مانع به وجود می‌آورند و ما هم نمی‌توانیم به خوبی آماده شویم. من با آقای برانکو هیچ مشکلی ندارم. فقط اینطور است که من عقاید خودم را دارم و او هم باید عقاید خودش را داشته باشد. این تنها چیزی است که می‌دانم. این که چه کسی مسوول چیست. این تمام چیزی است که لازم دارم. چون در برزیل، در استرالیا همین آدم‌ها هستند که آماده سازی تیم ملی را به خطر می‌اندازند. و باید این را بدانم که با چه کسی سروکار دارم. اگر کسانی غیر از فدراسیون و مسوولان مرتبط قصد دخالت دارند من توافقی نمی‌کنم. اگر بخواهم ادامه دهم، قبل از این که توافقی بکنم، باید بدانم هیچ کس، نه آقای برانکو نه آقای قلعه نویی نه آقای کرانچار آماده‌سازی تیم من را خراب نمی‌کنند. خیلی ممنونم.

برانکو: نمی‌دانستم که می‌توانم اردوی تیم ملی را تعطیل کنم

برانکو درباره انتقاداتی که کی‌روش همواره به بازیکنان لیگ داشت در حالی که بهترین بازیکنان تیم ملی بازیکنانی بودند که در لیگ موفق و کم نوسان ظاهر شده بودند گفت: حتما کی‌روش آنطور که باید نگاه دقیقی نداشته است. بهترین بازیکنان تیم ملی ابراهیمی، امیری، حسینی، چشمی و بیرانوند بودند؛ بازیکنانی که از دل لیگ آمده بودند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره مصاحبه کی‌روش مبنی بر اینکه مربیانی مانند برانکو، قلعه نویی و کرانچار نباید در روند آماده‌سازی تیم ملی دخالت کنند، گفت: چه کسی دخالت می‌کند؟ ما کجا دخالت کردیم؟ کرانچار که کرواسی است؛ قلعه‌نویی هم باشگاه خودش را دارد، من هم باشگاه خودم را دارم. کجا دخالت کردیم؟ ما باشگاه خودمان را تمرین می دهیم نه تیم ملی را.

برانکو در خصوص اینکه کی‌روش گفته او می‌تواند اردوهای تیم ملی را تعطیل کند، تصریح کرد: نمی دانستم آنقدر قوی هستم! خیلی به خودم افتخار می‌کنم که چنین قدرتی دارم! خوب شد این موضوع را گفت. فردا به فدراسیون می‌روم و با مشت روی میز می‌کوبم!

مرجع: بانک ورزش
برچسب ها: کی روش ، برانکو ، فوتبال ، ورزش
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: