کد خبر: ۲۲۰۳۵۹
تاریخ انتشار: ۰۳:۰۷ - ۲۳ فروردين ۱۳۹۷
فرمانده انتظامی استان بوشهر مطرح کرد:
چهار نفر مقتول را به بهانه‌های مختلف به واحد مسکونی کشانده، قصد اخاذی از وی را داشتند که پس از مقاومت مقتول، وی را از بالکن به پایین پرت کرده‌اند.
فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: عاملان قتل در یک مجتمع مسکونی در عالی‌شهر دستگیر شدند.

به گزارش جنوب نیوز، سردار خلیل واعظی در جمع خبرنگاران با اشاره به قتل یک مرد ۴۲ ساله در یک مجتمع مسکونی در عالی‌شهر اظهار داشت: بهمن‌ماه سال گذشته مرگ مشکوک یک مرد در بیمارستانی در بوشهر به پلیس گزارش شد.

وی با اشاره به اینکه پیکر مقتول از پارکینگ مجتمع مسکونی در عالی‌شهر به وسیله فوریت‌های پزشکی به بیمارستان منتقل شده بود، افزود: پلیس بلافاصله تحقیقات خود را در این زمینه آغاز کرد و بررسی محل حادثه انجام شد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر با اشاره به انجام تحقیقات از ساکنان آن مجتمع مسکونی در شهر عالی‌شهر اضافه کرد: ساکنین یکی از واحدهای مسکونی مجتمع در طبقه چهارم این مجتمع بعد از حادثه ناپدید شده بودند که پلیس به این افراد مشکوک شد.

وی خاطرنشان کرد: پلیس با شناسایی آن افراد، نسبت به کشف موضوع اقدام کرد که پس از باز کردن درب این واحد، آثار درگیری در بالکن مشاهده شد و دستگیری دو مرد و دو زن ساکن این واحد در دستور کار قرار گرفت.

سردار واعظی با اشاره به شناسایی و دستگیری چهار زن و مرد ساکن این واحد مسکونی، افزود: مخفیگاه این افراد با عملیات چندشاخه، پیچیده و طولانی پلیس شناسایی شد و این افراد دستگیر شدند.

وی با اشاره به اعتراف این افراد به بزه ارتکابی، ادامه داد: این چهار نفر مقتول را به بهانه‌های مختلف به واحد مسکونی کشانده، قصد اخاذی از وی را داشتند که پس از مقاومت مقتول، وی را از بالکن به پایین پرت کرده‌اند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: